Через компанію російського олігарха на Луганщині понад 40 тис людей потерпають без води

"Луганське енергетичне об'єднання", що належить Костянтину Григоришину, знеструмило водоканали.

Ілюстрація:pulsfm.lg.ua

У Луганській області внаслідок знеструмлення водоканалів понад 40 тис. людей і 30 об’єктів соціальної інфраструктури залишилися без води. Про це повідомив у Facebook голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, передають Патріоти України.

Керівник Луганщини наголосив, що відключення електрики здійснила компанія "Луганське енергетичне об'єднання", яка належить російському олігарху Костянтину Григоришину.

"В області склалася надзвичайна ситуація з енергозабезпеченням. Питання роботи "ЛЕО" в черговий раз мною виноситься на рівень Кабміну. Безперебійне енергопостачання на сьогодні залежить від стабілізації роботи "ЛЕО". Підприємство знаходиться у критичному фінансово-економічному стані", - написав чиновник.

Гарбуз зазначив, що серед об'єктів, що залишилися без водопостачання, - дитяча обласна лікарня.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...