Олігарх із оточення Путіна вирішив позбутися активів у Росії через санкції США

Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму"

Олег Дерипаска. Фото: РБК.

Російський олігарх Олег Дерипаска почав позбуватися активів на Уралі. Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму" Дмитра Стрежнєва, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telelgram-канал URA.RU.
Зміна власника пов'язана з тим, що стосовно Дерипаски діють санкції із боку Сполучених Штатів. У групі ГАЗ заявили, що передача активу поки обговорюється. Однак, за словами джерел, угода вже відбулася.
Стрежнєв працює у структурах, близьких до Дерипаски, і до липня 2016 року керував найбільшим у Росії виробником мінеральних добрив "Єврохімом". Він також входить у число найвисокооплачуваніших топ-менеджерів Росії.

"Беларусь таки получит дешевую нефть из РФ, или Как Лукашенко напугал Путина Межморьем", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 14:37

"Всего за одну неделю февраля проект балтийско-черноморского нефтяного коллектора, родившийся 30 лет назад, стал неожиданно близок к своему физическому воплощению", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патріоти України, і продовжує:. "В 19...

Тотальні перевірки підприємців в Україні: Як це буде і кому треба приготуватися

середа, 26 лютий 2020, 11:44

Зміни в законодавство спрямовані на продовження імплементації правових норм Європейського союзу в рамках зобов'язань України щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Останнім часом держава істотно підсилює контроль за діяльністю українських бізнесм...