Олігарх із оточення Путіна вирішив позбутися активів у Росії через санкції США

Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму"

Олег Дерипаска. Фото: РБК.

Російський олігарх Олег Дерипаска почав позбуватися активів на Уралі. Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму" Дмитра Стрежнєва, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telelgram-канал URA.RU.
Зміна власника пов'язана з тим, що стосовно Дерипаски діють санкції із боку Сполучених Штатів. У групі ГАЗ заявили, що передача активу поки обговорюється. Однак, за словами джерел, угода вже відбулася.
Стрежнєв працює у структурах, близьких до Дерипаски, і до липня 2016 року керував найбільшим у Росії виробником мінеральних добрив "Єврохімом". Він також входить у число найвисокооплачуваніших топ-менеджерів Росії.

Хіти тижня. В Україні різко зміниться курс долара: Озвучено прогноз до кінця року

четвер, 19 вересень 2019, 16:00

В Україні до кінця року 2019 року курс долара може піднятися до 27 гривень. Сьогодні, 17 вересня, Національний банк продає американську валюту за 24,77 грн/$. Ціна на долар може досягти рекорду за останні три роки. Про це розповів директор економічних ...

Що буде з доларом в Україні в жовтні: Експерти озвучили свіжий прогноз

четвер, 19 вересень 2019, 15:44

Експерти дають різні прогнози щодо курсу долара на жовтень, деякі стверджують, що гривня цілком може зміцнитися ще більше. Про це розповів аналітик інвестиційної компанії "Альпарі" Максим Пархоменко, передають Патріоти України. "На жовтень є всі шанси ...