Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму"

Російський олігарх Олег Дерипаска почав позбуватися активів на Уралі. Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму" Дмитра Стрежнєва, повідомляють
Патріоти України із посиланням на Telelgram-канал URA.RU.
Зміна власника пов'язана з тим, що стосовно Дерипаски діють санкції із боку Сполучених Штатів. У групі ГАЗ заявили, що передача активу поки обговорюється. Однак, за словами джерел, угода вже відбулася.
Стрежнєв працює у структурах, близьких до Дерипаски, і до липня 2016 року керував найбільшим у Росії виробником мінеральних добрив "Єврохімом". Він також входить у число найвисокооплачуваніших топ-менеджерів Росії.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...