Олігарх із оточення Путіна вирішив позбутися активів у Росії через санкції США

Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму"

Олег Дерипаска. Фото: РБК.

Російський олігарх Олег Дерипаска почав позбуватися активів на Уралі. Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму" Дмитра Стрежнєва, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telelgram-канал URA.RU.
Зміна власника пов'язана з тим, що стосовно Дерипаски діють санкції із боку Сполучених Штатів. У групі ГАЗ заявили, що передача активу поки обговорюється. Однак, за словами джерел, угода вже відбулася.
Стрежнєв працює у структурах, близьких до Дерипаски, і до липня 2016 року керував найбільшим у Росії виробником мінеральних добрив "Єврохімом". Він також входить у число найвисокооплачуваніших топ-менеджерів Росії.

Будуть проблеми: Експерт назвав регіони, в яких влітку можливі відключення електрики

субота, 27 червень 2026, 6:51

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії, Роснефти та Лукойла

субота, 27 червень 2026, 6:24

Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...