Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму"

Російський олігарх Олег Дерипаска почав позбуватися активів на Уралі. Автомобільний завод "Урал", який входив у структури бізнесмена, переходить у власність екс-гендиректора "Єврохіму" Дмитра Стрежнєва, повідомляють
Патріоти України із посиланням на Telelgram-канал URA.RU.
Зміна власника пов'язана з тим, що стосовно Дерипаски діють санкції із боку Сполучених Штатів. У групі ГАЗ заявили, що передача активу поки обговорюється. Однак, за словами джерел, угода вже відбулася.
Стрежнєв працює у структурах, близьких до Дерипаски, і до липня 2016 року керував найбільшим у Росії виробником мінеральних добрив "Єврохімом". Він також входить у число найвисокооплачуваніших топ-менеджерів Росії.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg.
. За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...