Освоїти нові ринки: Україна розпочала експорт молочної продукції до Китаю

Китайські експерти із сертифікації і ветеринарного нагляду високо оцінили якість продукції українських молокопереробних підприємств.

Україна експортує молочну продукцію до Китаю. Ілюстрація:business.vesti-ukr.com

Наприкінці 2015 року українські підприємства розпочали експорт молока та молочної продукції до Китайської Народної Республіки. Про це на власній сторінці у Facebook повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, інформують Патріоти України.

Так, у грудні 2015 року чотири вітчизняні підприємства отримали ветеринарні сертифікати на експорт молока та молочної продукції до Китаю, а у січні 2016 року такі сертифікати отримали ще два підприємства. Продуктова лінійка, спрямована на експорт, представлена сухим молоком, молочною сироваткою та сиром.

Йдеться про дочірнє підприємство «Старокостянтинівський молочний завод», ПАТ «Баштанський сир завод», ПрАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Таращамолоко», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «Агропродекспорт».

Наприкінці вересня 2015 року дозволи на експорт молочної продукції до Китаю отримали 18 українських компаній: філії ПП «Прометей» «Менський сир» та «Славутський маслоробний комбінат», «Охтирський сиркомбінат», «Роменський молочний комбінат», «Миргородський сироробний комбінат», «Старокостянтинівський молочний завод», ТОВ «Елітмол Киів», «Техмолпром», «Золотоніський маслоробний комбінат», «Баштанський сир завод», «Ічнянський молочно-консервний комбінат», «Літинський молочний завод», «Бершадьмолоко», «Дубномолоко», «Клуб сиру», ТОВ «ТЕРРА ФУД», «Жашківський молокозавод», «Хмельницький завод СОМ «Молочний візит».

Компетентні органи Китаю та України провели велику роботу для того, аби відкрити вихід для українських молочників на китайський ринок.

Ринок молочної продукції Китаю має великий потенціал. І ми пишаємося тим, що експерти із сертифікації і ветеринарного нагляду КНР високо оцінили якість вітчизняної молочної продукції. Робота із розширення ринків збуту для української сільськогосподарської продукції буде продовжуватися.

В Україні одночасно високий рівень безробіття та дефіцит працівників: Гетманцев оцінив вплив мобілізації на ринок праці

п’ятниця, 26 квітень 2024, 16:30

Мобілізація є одним із факторів, що призводить до дефіциту кадрів на українському ринку праці, що посилюється високим рівнем безробіття в країні. Проте цю проблему можна вирішити - зокрема, шляхом впровадження заходів з поліпшення системи бронювання та...

Закрутять гайки: США можуть оштрафувати Росію за відмову від долара, під прицілом й інші країни. - Bloomberg

п’ятниця, 26 квітень 2024, 15:39

У разі обрання президентом США наприкінці 2024 року Дональд Трамп може запровадити штрафні санкції для країн, які відмовляються від долара. Зокрема для Росії. Можливі дії передбачають, зокрема, експортний контроль та збори за маніпулювання валютою. Про...