Перспективні клієнти: Банки у Польщі почали боротьбу за українських вкладників

Після операторів мобільного зв'язку фінансові установи бачать великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Вони готують для них спеціальні пропозиції.

Ілюстрація:commons.wikimedia

Польські фінансові установи відкрили для себе два мільйони потенційних клієнтів з України та підготували для них спеціальні пропозиції. Про це йдеться на сайті Хвиля, передають Патріоти України.

Банки - це наступна після операторів мобільного зв'язку велика галузь, яка бачить великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Фінансові установи готують для них спеціальні пропозиції.

Зокрема, Getin Noble Bank спростив для українців процедуру відкриття банківського рахунку - для цього достатньо закордонного паспорта або посвідки на проживання. Згодом з'явиться і мовна підтримка.

З листопада Credit Agricole також ввів спрощення для українців. Крім того, спеціальну акцію пропонує українцям PKO BP, який має в Україні свій банк.

Число українців в Польщі постійно збільшується. За даними компанії Personnel Service, до кінця цього року буде зареєстровано приблизно 2 мільйони заяв про працевлаштування українців, а в наступному році кількість українських працівників досягне 3 мільйонів.

Хіти тижня. "Красная карточка "Турецкому потоку". Порцию головной боли России внезапно выписала Германия", - Злий Одесит

понеділок, 19 березень 2018, 16:30

В Берліні вирішили профінансувати на суму в 1,2 млрд євро проект «Південного газового коридору» з Азербайджану в ЄС. Крім того Німеччина забезпечить газопровід своїм обладнанням на суму в 500 млн євро. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають ...

Хіти тижня. "Північний потік" по-антиросійськи: Естонія нанесла удар по інтересах "Газпрому" на Балтиці

понеділок, 19 березень 2018, 15:30

Спроби Москви вставляти "палки в колеса" щедрими обіцянками та доводити "недоцільність" та "неекологічність" поекту скінчилися нічим. Уряд Естонії дав дозвіл на старт будівництва газопроводу Balticconnector між Естонією і Фінляндією для безпеки енергоп...