Перспективні клієнти: Банки у Польщі почали боротьбу за українських вкладників

Після операторів мобільного зв'язку фінансові установи бачать великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Вони готують для них спеціальні пропозиції.

Ілюстрація:commons.wikimedia

Польські фінансові установи відкрили для себе два мільйони потенційних клієнтів з України та підготували для них спеціальні пропозиції. Про це йдеться на сайті Хвиля, передають Патріоти України.

Банки - це наступна після операторів мобільного зв'язку велика галузь, яка бачить великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Фінансові установи готують для них спеціальні пропозиції.

Зокрема, Getin Noble Bank спростив для українців процедуру відкриття банківського рахунку - для цього достатньо закордонного паспорта або посвідки на проживання. Згодом з'явиться і мовна підтримка.

З листопада Credit Agricole також ввів спрощення для українців. Крім того, спеціальну акцію пропонує українцям PKO BP, який має в Україні свій банк.

Число українців в Польщі постійно збільшується. За даними компанії Personnel Service, до кінця цього року буде зареєстровано приблизно 2 мільйони заяв про працевлаштування українців, а в наступному році кількість українських працівників досягне 3 мільйонів.

Путін все не заспокоїться: Росія введе санкції щодо України

четвер, 19 липень 2018, 10:59

ЗМІ стало відомо, що з 1 серпня Росія має ввести санкції щодо України - чекаємо на гідну реакцію нашого керівництва. Російський уряд розробляє санкції щодо України, які потім затвердить президент Володимир Путін, це інформує видання «Комерсант» із по...

"Стратегия обхода Украины по двум коридорам издала неприличный звук и тихо скончалась", - експерт про програш Кремля у газовій війні

четвер, 19 липень 2018, 0:00

Транзит через Україну робить абсолютно марними як "Турецький потік", так і "Північний потік - 2", на який Кремль "угробив" величезні кошти. На них просто не вистачить газу. Заява Путіна в Гельсінкі по транзиту газу через українську ГТС прокоментував ро...