Перспективні клієнти: Банки у Польщі почали боротьбу за українських вкладників

Після операторів мобільного зв'язку фінансові установи бачать великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Вони готують для них спеціальні пропозиції.

Ілюстрація:commons.wikimedia

Польські фінансові установи відкрили для себе два мільйони потенційних клієнтів з України та підготували для них спеціальні пропозиції. Про це йдеться на сайті Хвиля, передають Патріоти України.

Банки - це наступна після операторів мобільного зв'язку велика галузь, яка бачить великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Фінансові установи готують для них спеціальні пропозиції.

Зокрема, Getin Noble Bank спростив для українців процедуру відкриття банківського рахунку - для цього достатньо закордонного паспорта або посвідки на проживання. Згодом з'явиться і мовна підтримка.

З листопада Credit Agricole також ввів спрощення для українців. Крім того, спеціальну акцію пропонує українцям PKO BP, який має в Україні свій банк.

Число українців в Польщі постійно збільшується. За даними компанії Personnel Service, до кінця цього року буде зареєстровано приблизно 2 мільйони заяв про працевлаштування українців, а в наступному році кількість українських працівників досягне 3 мільйонів.

Дякувати київським бюрократам: Україна втратила китайський кредит на $3,6 млрд

субота, 18 листопад 2017, 12:58

"Нафтогаз" стверджує, що цього року надіслав понад 40 листів до Кабінету Міністрів із проханням прискорити розгляд поданих матеріалів. Державний банк розвитку Китаю повідомив "Нафтогаз України" про завершення генеральної кредитної угоди на суму $3,656 ...

"Все пропало!": Найкрупніший банк Росії радить терміново скидати рублі

п’ятниця, 17 листопад 2017, 21:37

Аналітики вважають, що курс долара найближчим часом зросте в Росії до 72 рублів. Рубль падає до курсу долара і буде падати все стрімкіше, адже підтримки у нього не залишилося - тільки вчора в банківський сектор закачали 700 млн. доларів для підтримки к...