Перспективні клієнти: Банки у Польщі почали боротьбу за українських вкладників

Після операторів мобільного зв'язку фінансові установи бачать великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Вони готують для них спеціальні пропозиції.

Ілюстрація:commons.wikimedia

Польські фінансові установи відкрили для себе два мільйони потенційних клієнтів з України та підготували для них спеціальні пропозиції. Про це йдеться на сайті Хвиля, передають Патріоти України.

Банки - це наступна після операторів мобільного зв'язку велика галузь, яка бачить великий підприємницький потенціал і можливості в кожен раз більшій групі українців, які приїжджають до Польщі. Фінансові установи готують для них спеціальні пропозиції.

Зокрема, Getin Noble Bank спростив для українців процедуру відкриття банківського рахунку - для цього достатньо закордонного паспорта або посвідки на проживання. Згодом з'явиться і мовна підтримка.

З листопада Credit Agricole також ввів спрощення для українців. Крім того, спеціальну акцію пропонує українцям PKO BP, який має в Україні свій банк.

Число українців в Польщі постійно збільшується. За даними компанії Personnel Service, до кінця цього року буде зареєстровано приблизно 2 мільйони заяв про працевлаштування українців, а в наступному році кількість українських працівників досягне 3 мільйонів.

Порошенко підписав закон, яким регламентується встановлення газових лічильників

вівторок, 16 січень 2018, 20:25

Ухвалення документа підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу. Президент Порошенко підписав закон про внесення змін до закону України про забезпечення комерційного обліку природного газу щодо порядку встановлення лічильників споживачам п...

Претензії до Банкової: Всесвітній банк висунув вимогу щодо виправлення законопроекту про Антикорупційний суд

вівторок, 16 січень 2018, 17:30

У Світовому банку попередили, що Україна повинна привести законопроект у відповідність до рекомендацій Венеціанської комісії, якщо зацікавлена ​​отримати гарантії СБ на суму $800 мільйонів. Всесвітній банк вважає, що поданий президентом Петром Порошенк...