Поки Омелян омріює свій Hyperloop: Українців шокує "весняний ремонт" доріг

Працівники «Укравтодору» ніяк не можуть відмовитися від старих, «добрих» прийомів тяп-ляп ремонту весняних вибоїн, щорічно викидаючи в калюжі сотні мільйонів гривень платників податків. Точніше ділячи їх між українськими калюжами та власними кишенями.

Традиційно, з приходом весни, коли дороги особливо рясніють новими ямами, настає час для традиційних, екстравагантних ноу-хау, зазначають Патріоти України. Адже на відміну від капітального ремонту доріг, якість ямкового особливо не контролює. Доводити, що за кілька місяців розсипалася та сама латка, а не інша ситі, прикормлені чиновники не стануть.

На цей раз попалися роботяги лубенської дорожньої служби. Кадри з їх ремонтом опублікував в мережі голова ГО «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державного управління та правоохоронних органах» Олександр Мороз.

Фото «ямкового ремонту по-лубенський» активно коментують користувачі.

«А пліточку в парку біля фонтану мабуть забрали ...», «Шкода, корів вирізали по селах, немає тепер чим ямки замазати ...», «Кошмар ... дожили ...», «плиточки в ямку, а «денюшку» в кишеньку», «Новітні технології. Називається - збери мозаїку», - пишуть в коментарях.

Винна війна: Хто з українців не зможе вийти на пенсію в 60 років

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:22

Щороку в Україні змінюються вимоги щодо кількості необхідного трудового стажу для призначення пенсії. Так, у 2022 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років потрібно мати від 29 років стажу, у 2023 році - від 30, у 2024 - від 31 тощо. У 2028 р...

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...