Поспішайте, щоб не втратити: Українцям без лічильників газу скасують субсидії

Для стимулювання населення до установки лічильників Кабмін з 1 жовтня скасовує пільги і субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу.
Андрій Рева. Фото: kmu.gov.ua.

Кабмін вирішив стимулювати українців ставити лічильники, скасувавши пільги і субсидії на газ. На засіданні в середу, 22 серпня, уряд скасував субсидії споживачам без лічильників газу, передають Патріоти України.

Для стимулювання населення до установки лічильників Кабмін з 1 жовтня скасовує пільги і субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу в раніше встановлених обсягах соціальних нормативів. Це поширюється на споживачів, що не встановили лічильники за рахунок державного / місцевого бюджетів або власних коштів операторів газорозподільних систем.
Раніше в Україні запрацював Державний реєстр субсидіантів. "Даний реєстр створювався впродовж півроку і тестувався кілька місяців", - сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.
За його словами, з 1 липня реєстр доступний для всіх громадян України. За словами Реви, реєстр спростить безліч процедур пов'язаних з системою субсидій. При цьому міністр зазначив, що більше половини громадян, які мають право на субсидії, вже звернулися за їх отриманням. "Стратегічно ми йдемо до монетизації. Ми її розглядаємо як поетапний процес протягом 2019 року", - додав Рева.

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...