Поталанило, але не всім: Кабмін знизив ціни на газ

Базова ціна природного газу, який використовується для опалення та гарячого водопостачання бюджетних організацій, подешевшає до такого рівня ціни, який встановлено для населення.

Ілюстрація:DT.ua

Кабінет міністрів України доповнив спеціальні зобов'язання НАК "Нафтогаз України". Про це пише delo.ua, інформують Патріоти України.

Уряд розширив кількість споживачів, які будуть купувати газ за фіксованою, а не ринковою ціною, постановою №937 від 14 грудня 2016 року. Компанія повинна продавати газ ТКЕ на потреби опалення та гарячого водопостачання (ГВП) бюджетних установ за ціною 4942 грн (без транспортування і ПДВ).

Слід нагадати, що така ціна була тільки у населення. Раніше ціна газу для цієї категорії змінювалася щомісяця. Наприклад, згідно з даними НАКу, в грудні 2016 року компанія поставляла газ ТКЕ для опалення «бюджетників» по 7,148 тис. грн (без транспортування і ПДВ).

Таким чином, ціна (з урахуванням вартості транспортування і ПДВ) у грудні повинна знизитися до 6810 грн за 1 тис. куб. м. Спеціальні зобов'язання "Нафтогазу України" діють в період до 31 березня 2017 року.

Вони поширюються на поставки газу населенню і ТКЕ для забезпечення населення гарячою водою та опаленням, а також - на поставки газу Одеського припортового заводу (ОПЗ) в обсязі 300 млн куб. м щомісяця.

Заради кредиту МВФ: Гочарук розповів, як убезпечать неповернення Приватбанку Коломойському

субота, 7 грудень 2019, 11:57

Національний банк України готує законопроект, який унеможливить повернення неплатоспроможних банків їх колишнім власникам. Про це розповів прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю РБК-Україна, зазначають Патріоти України. Так, відповідаючи н...

Чи зупинить Трамп російський газопровід, якому він нібито противиться? І хто в адміністрації чинить опір на радість Москви, - The Washington Post​

субота, 7 грудень 2019, 11:48

"Якщо трубопровід буде завершений, це буде провина членів адміністрації, які сиділи на м'якому місці і не скористалися наданою їм владою", - заявив авторитетний сенатор-однопартієць Трампа. "Газопровід «Північний потік-2» знаходиться в необмеженій влас...