Поталанило, але не всім: Кабмін знизив ціни на газ

Базова ціна природного газу, який використовується для опалення та гарячого водопостачання бюджетних організацій, подешевшає до такого рівня ціни, який встановлено для населення.

Ілюстрація:DT.ua

Кабінет міністрів України доповнив спеціальні зобов'язання НАК "Нафтогаз України". Про це пише delo.ua, інформують Патріоти України.

Уряд розширив кількість споживачів, які будуть купувати газ за фіксованою, а не ринковою ціною, постановою №937 від 14 грудня 2016 року. Компанія повинна продавати газ ТКЕ на потреби опалення та гарячого водопостачання (ГВП) бюджетних установ за ціною 4942 грн (без транспортування і ПДВ).

Слід нагадати, що така ціна була тільки у населення. Раніше ціна газу для цієї категорії змінювалася щомісяця. Наприклад, згідно з даними НАКу, в грудні 2016 року компанія поставляла газ ТКЕ для опалення «бюджетників» по 7,148 тис. грн (без транспортування і ПДВ).

Таким чином, ціна (з урахуванням вартості транспортування і ПДВ) у грудні повинна знизитися до 6810 грн за 1 тис. куб. м. Спеціальні зобов'язання "Нафтогазу України" діють в період до 31 березня 2017 року.

Вони поширюються на поставки газу населенню і ТКЕ для забезпечення населення гарячою водою та опаленням, а також - на поставки газу Одеського припортового заводу (ОПЗ) в обсязі 300 млн куб. м щомісяця.

Нафта "пробила" критичну позначку: Бюджет Росії тріщить по швах

середа, 21 серпень 2019, 21:14

Протягом поточного місяця ціна російської нафти Urals коливається на рівні, який знаходиться нижче вартості, закладеної в бюджеті. Як випливає з офіційних даних, ціна на нафту марки Brent за останній місяць подешевшала на 6,8% і торгується нижче 60 дол...

Неочікувані виверти реформ: "Нафтогаз" пропонує населенню закупити собі газу до весни, як дрова чи вугілля, за вигідною ціною​

середа, 21 серпень 2019, 20:41

Тим, у кого є дадлишок грошей така пропозиція може бути вигідною на сезонному перепаді цін. Якщо, вісно ціна на паливо не буде знижуватись на світовому ринку далі. Група Нафтогаз запустила новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках...