"Прощай, немытая...": До критичної точки 7 років. Росії пророкують катастрофу з нафтою

Найбільш гостро стоїть проблема в Західному Сибіру, ​​де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Родовища нафти у РФ швидко виснажуються. Ілюстрація: соцмережі.

Старі родовища нафти в Росії стрімко виснажуються, а нові поклади з дешевою сировиною поки не виявлені. Про це йдеться в проекті Міністерства природних ресурсів і екології Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Finanz.

«Поточний рівень нафтовидобутку в Росії недостатньо забезпечений запасами родовищ, що розробляються. До критичної точки залишається сім років. Починаючи з 2025 року чинні родовища перестануть справлятися з існуючим навантаженням, а до 2035 року обсяги виробництва нафти в Росії можуть впасти вдвічі. Тоді нафти для експорту не залишиться, а річка нафтодоларів, яка за даними ЦБ дає 30% валютних доходів економіки, пересохне», - йдеться в повідомленні.

За словами міністра енергетики РФ Олександра Новака, найбільш гостро стоїть ця проблема в Західному Сибіру, де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

В Україні висунули ультиматум промисловцям, - Гончарук

середа, 19 лютий 2020, 22:19

В рамках нової програми всі підприємства повинні будуть здійснювати моніторинг викидів і щорічно звітувати про дотримання умов інтегрованого дозволу. Кабінет Міністрів України схвалив законопроект, який передбачає запобігання, зменшення та контроль заб...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,