"Прощай, немытая...": До критичної точки 7 років. Росії пророкують катастрофу з нафтою

Найбільш гостро стоїть проблема в Західному Сибіру, ​​де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Родовища нафти у РФ швидко виснажуються. Ілюстрація: соцмережі.

Старі родовища нафти в Росії стрімко виснажуються, а нові поклади з дешевою сировиною поки не виявлені. Про це йдеться в проекті Міністерства природних ресурсів і екології Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Finanz.

«Поточний рівень нафтовидобутку в Росії недостатньо забезпечений запасами родовищ, що розробляються. До критичної точки залишається сім років. Починаючи з 2025 року чинні родовища перестануть справлятися з існуючим навантаженням, а до 2035 року обсяги виробництва нафти в Росії можуть впасти вдвічі. Тоді нафти для експорту не залишиться, а річка нафтодоларів, яка за даними ЦБ дає 30% валютних доходів економіки, пересохне», - йдеться в повідомленні.

За словами міністра енергетики РФ Олександра Новака, найбільш гостро стоїть ця проблема в Західному Сибіру, де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Хочуть розігнати до 1600 км/год: Унікальний ракетомобіль створили в Австралії (фото, відео)

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:07

Aussie Invader 5R - велетень довжиною 16 метрів і вагою близько 9 тонн. В Австралії збудували унікальний ракетомобіль, на якому планують встановити рекорд швидкості на планеті. Винахідники стверджують, що він зможе розвинути швидкість до 1600 км/год. П...

І це тільки на охорону: На утримання "труби Медведчука" потрібні десятки мільйонів гривень на рік (відео)

четвер, 4 березень 2021, 21:34

На утримання української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" - так званої "труби Медведчука" - потрібні десятки мільйонів гривень на рік. І це тільки на охорону. Про це в інтерв'ю заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій...