"Прощай, немытая...": До критичної точки 7 років. Росії пророкують катастрофу з нафтою

Найбільш гостро стоїть проблема в Західному Сибіру, ​​де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Родовища нафти у РФ швидко виснажуються. Ілюстрація: соцмережі.

Старі родовища нафти в Росії стрімко виснажуються, а нові поклади з дешевою сировиною поки не виявлені. Про це йдеться в проекті Міністерства природних ресурсів і екології Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Finanz.

«Поточний рівень нафтовидобутку в Росії недостатньо забезпечений запасами родовищ, що розробляються. До критичної точки залишається сім років. Починаючи з 2025 року чинні родовища перестануть справлятися з існуючим навантаженням, а до 2035 року обсяги виробництва нафти в Росії можуть впасти вдвічі. Тоді нафти для експорту не залишиться, а річка нафтодоларів, яка за даними ЦБ дає 30% валютних доходів економіки, пересохне», - йдеться в повідомленні.

За словами міністра енергетики РФ Олександра Новака, найбільш гостро стоїть ця проблема в Західному Сибіру, де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Хіти тижня. "Все пропало!": "Дела "Газпрома" очень плохи, кислород перекрыт, катастрофа уже неизбежна", - Ель Мюрид

неділя, 22 вересень 2019, 10:00

Газпром почав продавати свій же газ самому собі, щоб поліпшити показники "на папері". Це красномовний маркер, що справи у монополіста дуже погані. І фатальний удар нанесла йому Україна. "Сообщение одного из телеграмм-каналов ("Газ-батюшка"): "Газпром с...

"Будуть втрачені колосальні кошти": Політолог розповів, що станеться, якщо Коломойському повернуть "ПриватБанк" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 23:50

Якщо олігарху Ігорю Коломойському повернуть "ПриватБанк" то це означатиме припинення регулярних прибутків від цієї фінустанови та втрату колосальних коштів, які були влиті державою в банк. Про це в ефірі "Прямого" заявив політолог Олександр Палій, пере...