"Прощай, немытая...": До критичної точки 7 років. Росії пророкують катастрофу з нафтою

Найбільш гостро стоїть проблема в Західному Сибіру, ​​де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Родовища нафти у РФ швидко виснажуються. Ілюстрація: соцмережі.

Старі родовища нафти в Росії стрімко виснажуються, а нові поклади з дешевою сировиною поки не виявлені. Про це йдеться в проекті Міністерства природних ресурсів і екології Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Finanz.

«Поточний рівень нафтовидобутку в Росії недостатньо забезпечений запасами родовищ, що розробляються. До критичної точки залишається сім років. Починаючи з 2025 року чинні родовища перестануть справлятися з існуючим навантаженням, а до 2035 року обсяги виробництва нафти в Росії можуть впасти вдвічі. Тоді нафти для експорту не залишиться, а річка нафтодоларів, яка за даними ЦБ дає 30% валютних доходів економіки, пересохне», - йдеться в повідомленні.

За словами міністра енергетики РФ Олександра Новака, найбільш гостро стоїть ця проблема в Західному Сибіру, де видобувається кожен другий барель нафти в Росії.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: Що варто знати

понеділок, 15 квітень 2024, 18:56

Мінекономіки та Mastercard підписали Меморандум про співпрацю - у рамках реалізації політики "Зроблено в Україні". За цією програмою, люди отримуватимуть кешбек за купівлю деяких видів вітчизняної продукції та оплату послуги, передають Патріоти України...