Прощавай, дріб'язок: З 1 липня НБУ виводить з обігу майже всі звичні монети

Підраховано, що це дасть змогу скоротити видатки держави на карбування і забезпечення грошового обігу на понад 90 млн гривень у рік.
Відтепер карбуватимуть лише монети номіналами 10 і 50 копійок

Відтепер карбуватимуть лише монети номіналами 10 і 50 копійок. Отже припинється випуск у готівковий обіг монет номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок, повідомляють Патріоти України з посиланням на НБУ.

Зазначається, що тепер підприємства торгівлі та сфери послуг у разі відсутності монет дрібних номіналів проводитимуть заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари та послуги.

"Заокруглення буде застосовуватися лише у випадку відсутності монет дрібних номіналів при розрахунках готівкою. У разі наявності в покупця монет дрібних номіналів він і надалі може ними розраховуватися, а в разі наявності таких монет у продавця він може видати покупцеві решту цими номіналами", - йдеться у повідомленні.

Безробітні та аліментники не будуть отримувати субсидії? У Мінсоцполітики дали відповідь

середа, 19 вересень 2018, 15:54

Міністерство соціальної політики України продовжує приводити у відповідність законодавство з субсидіювання населення. Сьогодні непрацюючий, але працездатний громадянин України або ж злісний боржник-аліментник не мають права на отримання субсидії. Про н...

Хіти тижня. "Все пропало!": У Росії починається агонія рубля

середа, 19 вересень 2018, 15:00

Ринок російського держборгу продовжує котитися в прірву і тягнути за собою рубль, незважаючи на заяви Мінфіну, який закликає інвесторів «не панікувати». Агонія рубля тільки починається - вважають експерти, і дуже скоро курс долара в Росії досягне 80 ру...