Прощавай, дріб'язок: З 1 липня НБУ виводить з обігу майже всі звичні монети

Підраховано, що це дасть змогу скоротити видатки держави на карбування і забезпечення грошового обігу на понад 90 млн гривень у рік.
Відтепер карбуватимуть лише монети номіналами 10 і 50 копійок

Відтепер карбуватимуть лише монети номіналами 10 і 50 копійок. Отже припинється випуск у готівковий обіг монет номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок, повідомляють Патріоти України з посиланням на НБУ.

Зазначається, що тепер підприємства торгівлі та сфери послуг у разі відсутності монет дрібних номіналів проводитимуть заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари та послуги.

"Заокруглення буде застосовуватися лише у випадку відсутності монет дрібних номіналів при розрахунках готівкою. У разі наявності в покупця монет дрібних номіналів він і надалі може ними розраховуватися, а в разі наявності таких монет у продавця він може видати покупцеві решту цими номіналами", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Через ЧС-2018: Росія зіткнулась із серйозною проблемою

вівторок, 17 липень 2018, 9:00

Влада більшості регіонів Росії, де проходили матчі Чемпіонату світу з футболу, скаржиться на непотрібні і дорогі в обслуговуванні стадіони. Про це пише російський "Комерсант", повідомляють Патріоти України. За його інформацією, утримування стадіонів оц...

Мабуть, "насиджене крісло" так впливає: Наступника скандального Насірова ГПУ звинуватила у масштабній корупції

понеділок, 16 липень 2018, 19:59

Мова йде про контрабанду горіхів на вінницькій митниці, через яку до державного бюджету не надійшло 300 млн грн. Генеральна прокуратура заявляє про розкриття "стійкого ієрархічного об’єднання" в лавах Державної фіскальної служби. Про це заявив генераль...