Російська влада потребує додаткових джерел для наповнення бюджету у зв'язку з різким падінням цін на нафту і скороченням доходів від продажу енергоресурсів. Для цього в Кремлі вирішили почати процес приватизації державних компаній. Таку думку висловив політичний оглядач Андре Баллен, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.
Москва вирішила продати частку державних активів у компаніях РЖД, "Алрос", "Совкомфлот", крім того на продаж будуть виставлені акції нафтових підприємств "Роснефть" і "Башнефть", банку "ВТБ" і авіаперевізника "Аерофлот".
Російська влада таким чином має намір залучити додатково 12 мільярдів євро доходів.
При цьому контрольний пакет акцій все одно буде і далі належати державі. Також Кремль вирішив не продавати активи іноземним компаніям, дозволивши брати участь у тендерах тільки вітчизняним бізнесменам.
"Звичайно, поки неясно, чи зможуть стратегічні інвестори брати участь у приватизації за допомогою створення фірм в Росії. Та навряд чи хоч одна іноземна компанія піде на такий ризик, з урахуванням діючих санкцій і того факту, що, купивши російські активи, вона все одно буде міноритарним акціонером з незначним впливом", - зазначає експерт.
Баллен вважає, що таким чином в Російській Федерації може повторитися ситуація 90-х років, коли наближені до влади люди скуповували держпідприємства за копійки.
Українці, як правило, наважуються оформити кредит, щоби виправити своє фінансове становище. Хоча більшість людей побоюються брати позики в банку чи МФО іноді стається так, що кредит на людину оформлюють без її відома. Така ситуація нещодавно сталася з ...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...