"Сегодня доллары скрываешь, а завтра Путина предашь!": У Кремлі наказали почати "антидоларову пропаганду" серед населення

Згідно з аналітичними висновками, обмеження долара в РФ призведуть до зростання його курсу як мінімум на 30%.
Росіянам розкажуть, що Путін - важливіше, ніж долари. Ілюстрація: соцмережі.

У Кремлі наказали почати «антидоларову пропаганду» серед населення - необхідно підготувати росіян до вилучення американських доларів з обороту. Для цього будуть використовуватися ЗМІ і соцмережі. Та й чиновники готові почати пропаганду «дедоларизації», зазначають Патріоти України.

При цьому, згідно з аналітичними висновками, обмеження долара в РФ призведуть до зростання його курсу як мінімум на 30%. Дедоларизацію російської економіки потрібно починати «в головах» у населення, заявив глава ВТБ Андрій Костін. Ситуація, в якій люди, які отримують і витрачають свою зарплату в рублях, перераховують все в долари, «не зовсім нормальна», сказав він в інтерв'ю телеканалу «Росія-24" в четвер.

«Ми багато вже зробили для фінансової безпеки своєї країни», тепер настав час «витіснити долари з тих областей, які вони займають не по праву», - закликав глава ВТБ.
«Подальшим кроком були б розрахунки з багатьма нашими контрагентами в рублях і національних валютах. Я думаю, що це процес тривалий і складний: це не мода, про яку ми зараз поговоримо, і всі почнуть носити рублі, такого не станеться. Це не платформу поміняти на шпильки. Це інша річ, довгострокова, важка робота», - підкреслив Костін.
Фізособи в вересні забрали з ВТБ ще близько 80 млрд рублів, випливає зі звітності банку, опублікованій в четвер. Загальний обсяг коштів населення в банку за місяць скоротився на 2,19%, до 3,56 трлн рублів. При цьому кошти підприємств і організацій на рахунках збільшилися на 2,5%, до 4,8 трлн рублів. У прес-службі ВТБ ТАСС зазначили, що скорочення депозитів фізосіб на 77 млрд рублів складає менше 1% від загального портфеля коштів.
«Однак ми спостерігаємо тенденцію з боку роздрібних клієнтів по заміщенню доларових депозитів на євро. Також клієнти стали перекладатися з доларів в інвестиційні продукти ВТБ. У вересні їх загальний портфель виріс з 581,2 мільярда рублів до 630,9 мільярда рублів», - додали в банку. Чистий прибуток ВТБ за місяць зріс на 31,5% і за 9 місяців цього року склав 132 млрд рублів. Активи зросли на 2,7%, до 13,3 трлн рублів.

Хіти тижня. Українців масово позбавляють субсидій: Що відбувається (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 4:00

Кількість одержувачів субсидій в Україні скоротилася майже в 1,5 рази - з 4 млн домогосподарств у минулому опалювальному сезоні до 2,8 млн в чинному. Одна з причин - більш сувора перевірка субсидіантів з боку держави, повідомив начальник Головного упр...

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...