Антимонопольний комітет України оштрафував "Київстар" за недобросовісну конкуренцію. Мобільний оператор повинен сплатити державі 21,3 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв, інформують Патріоти України.
Він розповів, що штраф на одного з найбільших мобільних операторів України наклали через поширення інформації про тарифи, яка вводить абонентів в оману.
"Вчора, 14 грудня, комітет прийняв рішення у справі проти відповідача АТ "Київстар" про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації про умови тарифікації, яка вводить в оману. Накладено штраф в розмірі 21,3 млн грн", - написав він.
Так, "Київстар" повідомляв, що тарифікація дзвінків посекундна, однак це не відповідало дійсності. Вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови.
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...