Антимонопольний комітет України оштрафував "Київстар" за недобросовісну конкуренцію. Мобільний оператор повинен сплатити державі 21,3 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв, інформують Патріоти України.
Він розповів, що штраф на одного з найбільших мобільних операторів України наклали через поширення інформації про тарифи, яка вводить абонентів в оману.
"Вчора, 14 грудня, комітет прийняв рішення у справі проти відповідача АТ "Київстар" про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації про умови тарифікації, яка вводить в оману. Накладено штраф в розмірі 21,3 млн грн", - написав він.
Так, "Київстар" повідомляв, що тарифікація дзвінків посекундна, однак це не відповідало дійсності. Вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...