Антимонопольний комітет України оштрафував "Київстар" за недобросовісну конкуренцію. Мобільний оператор повинен сплатити державі 21,3 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв, інформують Патріоти України.
Він розповів, що штраф на одного з найбільших мобільних операторів України наклали через поширення інформації про тарифи, яка вводить абонентів в оману.
"Вчора, 14 грудня, комітет прийняв рішення у справі проти відповідача АТ "Київстар" про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації про умови тарифікації, яка вводить в оману. Накладено штраф в розмірі 21,3 млн грн", - написав він.
Так, "Київстар" повідомляв, що тарифікація дзвінків посекундна, однак це не відповідало дійсності. Вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови.
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...