Антимонопольний комітет України оштрафував "Київстар" за недобросовісну конкуренцію. Мобільний оператор повинен сплатити державі 21,3 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв, інформують Патріоти України.
Він розповів, що штраф на одного з найбільших мобільних операторів України наклали через поширення інформації про тарифи, яка вводить абонентів в оману.
"Вчора, 14 грудня, комітет прийняв рішення у справі проти відповідача АТ "Київстар" про недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації про умови тарифікації, яка вводить в оману. Накладено штраф в розмірі 21,3 млн грн", - написав він.
Так, "Київстар" повідомляв, що тарифікація дзвінків посекундна, однак це не відповідало дійсності. Вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...