Скоро кінець: Китайські банки кинулися виводити гроші з Росії

За грудень минулого року активи "Бенк оф Чайна" скоротилися на 31% з 55,9 млрд до 38,6 млрд рублів, за листопад-грудень — на 45,3%.

Відтік капіталів триває. Фото: glavportal.com.

За даними Центробанку Росії, в грудні 2015 року "дочки" провідних кредитних організацій Китаю почали виводити активи з Росії. Найбільший відтік спостерігався у "Бенк оф Чайна", що спеціалізується на експортно-імпортних відносинах між РФ і Китаєм (на 100% належить одному з найбільших банків Китаю Bank of China; контролюється урядом Китаю), передають Патріоти України з посиланням на depo.ua.

За грудень активи "Бенк оф Чайна" скоротилися на 31% з 55,9 млрд до 38,6 млрд рублів, за листопад-грудень — на 45,3%. У результаті банк перемістився з 89-го на 124-е місце в рейтингу банків, що працюють у Росії.

"Ми не реагуємо на конфлікт Росії з Туреччиною, — заявив представник "Бенк оф Чайна". — Зниження активів банку в грудні 2015 року пов'язано з тим, що російські юридичні особи забирали кошти з рахунків, відкритих у банку. Це їхнє право, ми виконували їхні розпорядження". В інших банках не відповіли на запит.

Удар по скрепах! "Друзі" Росії закручують гайки Кремлю - банки Китаю запровадили нові жорсткі обмеження

субота, 23 листопад 2024, 6:59

Банки Китаю продовжують ускладнювати проведення платежів для клієнтів із Росії, боячись потрапити під дію вторинних санкцій. Цього разу було посилено перевірки транзакцій з Індії, ОАЕ та Гонконгу – у них намагаються виявити "російський слід". Про це по...

У Росії через санкції зупинився єдиний завод з виробництва обладнання для фабрик, що виробляють скраплений газ

субота, 23 листопад 2024, 6:20

Підприємство найбільшого приватного експортера російського газу компанії "Новатек" у Білокам'янці Мурманської області, яке називали "заводом з виробництва LNG-заводів", ймовірно законсервоване, повідомляє Bloomberg із посиланням на супутникові дані, зі...