Сумнівні рекорди: "Бориспіль" назвав найнепунктуальніші чартерні авіакомпанії

У топ-5 найбільш непунктуальних чартерних авіакомпаній минулого тижня, за даними Рябікина, увійшли: авіакомпанія Bravo, Атласджет, SkyUp, YanAir та Anda Air.

Літак не полетить, бо зламався. Фото: LIGA.net.

За даними аеропорту Бориспіль, за неділю 25 червня - 3 липня п'ять чартерних авіакомпаній спрацювали з регулярністю нижче 50%. Про це йдеться в колонці гендиректора аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна, передають Патріоти України.

За його словами, зараз в аеропорту Бориспіль 90% чартерних пасажирів перевозяться трьома авіакомпаніями, однак, негативну статистику нам "робить" решта 10%. У топ-5 найбільш непунктуальних чартерних авіакомпаній минулого тижня, за даними Рябікина, увійшли: авіакомпанія Bravo з регулярністю перельотів 44%, Атласджет з регулярністю 33%, SkyUp - 25%, YanAir - 7%, Anda Air - 0%. При цьому, найвищий показник серед чартерних перевізників минулого тижня показала Роза Вітрів - 92%.
"З регулярністю 52% здійснювала перевезення авіакомпанія АзурЕйр, - зазначає Павло Рябікін. - При цьому, авіакомпанія АзурЕйр - єдиний чартерний перевізник, представники якого постійно знаходяться в аеропорту і під час затримок рейсів надають пасажирам весь необхідний обсяг послуг та інформаційного супроводу. Наприклад, з початку літньої навігації авіакомпанією АзурЕйр затримано на тривалий термін в квітні 4 вильоти, в травні 10 вильотів, в червні 31, що склало 10,5%, 27,8% і отже 37,8% затриманих рейсів від загальної кількості. При цьому пасажирська служба аеропорту не зафіксувала жодного випадку порушення порядку обслуговування пасажирів".

За даними Борисполя, основною причиною затримок є технічні моменти, пов'язані з несправністю повітряних суден, а основною причиною конфліктних ситуацій в аеропорту - невиконання деякими чартерними авіакомпаніями Правил повітряних перевезень, тобто роботи з пасажирами затриманих рейсів.

"Я не стану в даному контексті називати будь-які комерційні найменування - останнім часом їх назви в топі авіаційних антирейтингів серед всіх вітчизняних ЗМІ та користувачів соціальних мереж", - додав Рябікін.
Джерело: LIGA.net

Сказали "ні" енергетичному шантажу: Литва, Латвія та Естонія відмовляться від електрики з РФ та Білорусі

четвер, 9 грудень 2021, 12:45

Країни Балтії відмовляються від російської енергії. Литва, Латвія та Естонія повністю відключаться від енергомереж РФ та Білорусі вже до 2025 року. Триває підготовка. Про це йдеться на сайті оператора електромереж Литви Litgrid, передають Патріоти Укра...

Тарифи на доставку газу підвищать за кілька тижнів: Скільки доведеться платити щомісяця

четвер, 9 грудень 2021, 9:44

В Україні тарифи на доставку газу збільшать для 25 облгазів по всій країні. Нові ціни затвердять найближчими днями, а набудуть чинності вони з 1 січня 2022 року. Відповідні документи розміщено на сайті Нацкомісії у сферах енергетики та комунальних посл...