Сумнівні рекорди: "Бориспіль" назвав найнепунктуальніші чартерні авіакомпанії

У топ-5 найбільш непунктуальних чартерних авіакомпаній минулого тижня, за даними Рябікина, увійшли: авіакомпанія Bravo, Атласджет, SkyUp, YanAir та Anda Air.

Літак не полетить, бо зламався. Фото: LIGA.net.

За даними аеропорту Бориспіль, за неділю 25 червня - 3 липня п'ять чартерних авіакомпаній спрацювали з регулярністю нижче 50%. Про це йдеться в колонці гендиректора аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна, передають Патріоти України.

За його словами, зараз в аеропорту Бориспіль 90% чартерних пасажирів перевозяться трьома авіакомпаніями, однак, негативну статистику нам "робить" решта 10%. У топ-5 найбільш непунктуальних чартерних авіакомпаній минулого тижня, за даними Рябікина, увійшли: авіакомпанія Bravo з регулярністю перельотів 44%, Атласджет з регулярністю 33%, SkyUp - 25%, YanAir - 7%, Anda Air - 0%. При цьому, найвищий показник серед чартерних перевізників минулого тижня показала Роза Вітрів - 92%.
"З регулярністю 52% здійснювала перевезення авіакомпанія АзурЕйр, - зазначає Павло Рябікін. - При цьому, авіакомпанія АзурЕйр - єдиний чартерний перевізник, представники якого постійно знаходяться в аеропорту і під час затримок рейсів надають пасажирам весь необхідний обсяг послуг та інформаційного супроводу. Наприклад, з початку літньої навігації авіакомпанією АзурЕйр затримано на тривалий термін в квітні 4 вильоти, в травні 10 вильотів, в червні 31, що склало 10,5%, 27,8% і отже 37,8% затриманих рейсів від загальної кількості. При цьому пасажирська служба аеропорту не зафіксувала жодного випадку порушення порядку обслуговування пасажирів".

За даними Борисполя, основною причиною затримок є технічні моменти, пов'язані з несправністю повітряних суден, а основною причиною конфліктних ситуацій в аеропорту - невиконання деякими чартерними авіакомпаніями Правил повітряних перевезень, тобто роботи з пасажирами затриманих рейсів.

"Я не стану в даному контексті називати будь-які комерційні найменування - останнім часом їх назви в топі авіаційних антирейтингів серед всіх вітчизняних ЗМІ та користувачів соціальних мереж", - додав Рябікін.
Джерело: LIGA.net

"Грошей у нас немає і на це": Гетманцев прокоментував прожитковий мінімум, який передбачає жінці – дві сукні на сім років

неділя, 6 липень 2025, 22:29

Мінімальна пенсія в Україні має бути 4 тис. грн, середня – в межах 12-13 тис. грн, але останню ми не можемо собі дозволити. Про це в інтерв'ю "Новини.LIVE" 4 липня сказав голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики,...

Пенсія у 10,5 тис. грн: Стало відомо, кому з українців такі виплати гарантують у 2025 році

неділя, 6 липень 2025, 17:44

Попри те що держава не планує найближчим часом підвищувати мінімальну пенсію, українські пенсіонери можуть розраховувати на вікові доплати, передають Патріоти України. Зокрема, у липні тим, хто досягне певного віку, будуть доплачувати до пенсії відпові...