Суперечка "Газпрому" та "Нафтогазу": У Швейцарії судові виконавці провели опис майна в офісі компанії Nord Stream - ЗМІ

Офіційно "Газпром" поки не прокоментував цю інформацію.​

Ілюстрація:УНН

Швейцарські судові пристави відвідали у вівторок ввечері офіс компанії Nord Stream в кантоні Цуг у Швейцарії в рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки "Газпрому" з "Нафтогазом України". Про це ТАСС повідомили два джерела в галузі, зазначають Патріоти України.

"Місцеві судові пристави провели опис майна в офісі Nord Stream в Цузі в рамках забезпечувальних заходів щодо виконання рішення Стокгольма", - заявило одне з них. "Забезпечення рішення Стокгольма почалося в Швейцарії", - підтвердило друге.

У прес-службі самої компанії заявили, що поки що утримуються від коментарів з приводу цього питання. У свою чергу джерело в "Газпромі" підтвердило факт візиту приставів, однак підкреслило, що поки нічого не заарештовано.

"Не проведено арештів майна або акцій", - сказав співрозмовник агентства. Офіційно "Газпром" поки не прокоментував цю інформацію.

Українцям повідомили, на скільки зростуть тарифи на холодну воду

неділя, 4 червень 2023, 17:50

В Україні готуються переглянути тарифи на холодну воду Стало відомо, як можуть змінитися суми у платіжках за комунальні послуги, передають Патріоти України. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг...

НБУ доручив ПриватБанку, Ощадбанку та іншим ретельно перевірити своїх клієнтів

неділя, 4 червень 2023, 12:30

ПриватБанк, Ощадбанк та інші фінансові установи повинні будуть ретельно перевірити своїх клієнтів щодо їхньої належності до санкційних списків. передають Патріоти України. При цьому банкам доведеться знайти золоту середину для стосунків із такими клієн...