Суперечка "Газпрому" та "Нафтогазу": У Швейцарії судові виконавці провели опис майна в офісі компанії Nord Stream - ЗМІ

Офіційно "Газпром" поки не прокоментував цю інформацію.​

Ілюстрація:УНН

Швейцарські судові пристави відвідали у вівторок ввечері офіс компанії Nord Stream в кантоні Цуг у Швейцарії в рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо суперечки "Газпрому" з "Нафтогазом України". Про це ТАСС повідомили два джерела в галузі, зазначають Патріоти України.

"Місцеві судові пристави провели опис майна в офісі Nord Stream в Цузі в рамках забезпечувальних заходів щодо виконання рішення Стокгольма", - заявило одне з них. "Забезпечення рішення Стокгольма почалося в Швейцарії", - підтвердило друге.

У прес-службі самої компанії заявили, що поки що утримуються від коментарів з приводу цього питання. У свою чергу джерело в "Газпромі" підтвердило факт візиту приставів, однак підкреслило, що поки нічого не заарештовано.

"Не проведено арештів майна або акцій", - сказав співрозмовник агентства. Офіційно "Газпром" поки не прокоментував цю інформацію.

Війна не завада? Росія вперше за два роки знову стала найбільшим постачальником газу до Європи

понеділок, 17 червень 2024, 19:44

У травні Росія вперше за майже два роки обійшла США та стала найбільшим постачальником газу до Європи, передають Патріоти України. За даними аналітичного центру ICIS, на російський газ минулого місяця припало 15% всього обсягу постачань до ЄС, Великої ...

Агресор мусить платити: ЄС продовжив санкції проти Росії за окупацію Криму

понеділок, 17 червень 2024, 18:59

Рада ЄС ухвалила рішення продовжити санкції, введені ЄС у відповідь на незаконну анексію Криму та міста Севастополя Російською Федерацією, до 23 червня 2025 року, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, чинні обмежувальні заходи були вперше...