Треба саджати: Омелян розповів, скільки на ремонті доріг крали раніше, скільки крадуть тепер і що з цим робити (відео)

Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати, наголосив міністр.

Будівництво дороги в Україні. Фото:Zaxid.net

На будівництві та ремонті доріг розкрадають 5-10% коштів. Мінімізувати це можна, посадивши корупціонерів до в'язниці. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю журналу "Країна", передають Патріоти України.

"Якщо раніше крали 50-60%, то зараз ця сума скоротилась до 5-10%. Не більше. Є завищення вартості окремих видів робіт. Деякі області не зовсім гарно виглядають. Пояснюють це різними причинами. Коли будуєш 200 км дороги, то є різниця, чи буде товщина асфальту 18 см, чи 17,5 см. На 100 км багато людей зароблять навіть на 0,5 см чи 1 см.

Фантастично стримали б це посадки корупціонерів у тюрми. На жаль, за 2016 рік маємо три посадки і четвертий утік. Причому це люди, які ні на що не впливають. Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати", - пояснив міністр.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...