Треба саджати: Омелян розповів, скільки на ремонті доріг крали раніше, скільки крадуть тепер і що з цим робити (відео)

Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати, наголосив міністр.

Будівництво дороги в Україні. Фото:Zaxid.net

На будівництві та ремонті доріг розкрадають 5-10% коштів. Мінімізувати це можна, посадивши корупціонерів до в'язниці. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю журналу "Країна", передають Патріоти України.

"Якщо раніше крали 50-60%, то зараз ця сума скоротилась до 5-10%. Не більше. Є завищення вартості окремих видів робіт. Деякі області не зовсім гарно виглядають. Пояснюють це різними причинами. Коли будуєш 200 км дороги, то є різниця, чи буде товщина асфальту 18 см, чи 17,5 см. На 100 км багато людей зароблять навіть на 0,5 см чи 1 см.

Фантастично стримали б це посадки корупціонерів у тюрми. На жаль, за 2016 рік маємо три посадки і четвертий утік. Причому це люди, які ні на що не впливають. Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати", - пояснив міністр.

Україна отримала пільговий кредит від Канади

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:43

До державного бюджету України від Канади надійшло 2,4 млрд канадських доларів (1,8 млрд доларів США) кредиту на пільгових умовах. У грудні канадський уряд також підтримав Київ кредитом у 500 млн, нагадують Патріоти України. Як повідомила прес-служба Мі...

Українців попередили про подорожчання продуктів перед Великоднем: Чим треба запастись

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:28

В Україні продукти традиційно подорожчають перед Великоднем. Стало відомо, наскільки зміняться ціни на затребувані асортиментні позиції і чим потрібно запастись перед святом, передають Патріоти України. З початку року в країні максимально зросли ціни н...