Посадовець заявив, що країна не планує знижувати обсяги видобутку нафти. Міністр додав, що деякі держави не виконують свої обіцянки, навіть якщо декларують наміри скоротити видобуток сировини, повідомляють Патріоти України з посиланням на західні ЗМІ.
Крім того, нафтовидобувникам із високою собівартістю доведеться несолодко. Їм потрібно буде "знижувати вартість, позичати гроші або ліквідуватися", щоб пристосуватися до поточної ситуації.
При цьому аль-Наїмі сказав, що не знає, коли період низьких сировинних цін закінчиться.
Після заяв аль-Наїмі квітневі ф'ючерси на Brent подешевшали на 4% до $ 33,2 за барель, а котирування WTI впали майже на 4,5% до $ 31,7 за барель. При цьому в середині дня барель Brent торгувався вище $ 35, а WTI - близько $ 33,5.
Додатковий тиск на нафтові ціни зробило заяву міністра нафти Ірану Біджан Зангане. Він назвав пропозиції Росії і Саудівської Аравії про замороження видобутку "безглуздими".
Раніше Мінфін РФ заявив, що не виключає витрату резервів, якщо ціни на нафту збережуться на рівні $30 за барель. Російський уряд має намір звернутися за коштами Резервного фонду країни, якщо ціни на нафту збережуться на рівні $30 за барель.
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем нагадав про свій законопроєкт, який передбачає введення вторинних мит на імпорт нафти, газу, урану та інших продуктів із Росії, передають Патріоти України. Коментар Грема з’явився на тлі того, як президе...
За перші 100 днів керування Дональда Трампа долар США продемонстрував найглибше падіння з часів президентства Річарда Ніксона, свідчать дані Bloomberg, передають Патріоти України. Зазначається, що Індекс долара США впав приблизно на 9% у період між 20...