Посадовець заявив, що країна не планує знижувати обсяги видобутку нафти. Міністр додав, що деякі держави не виконують свої обіцянки, навіть якщо декларують наміри скоротити видобуток сировини, повідомляють Патріоти України з посиланням на західні ЗМІ.
Крім того, нафтовидобувникам із високою собівартістю доведеться несолодко. Їм потрібно буде "знижувати вартість, позичати гроші або ліквідуватися", щоб пристосуватися до поточної ситуації.
При цьому аль-Наїмі сказав, що не знає, коли період низьких сировинних цін закінчиться.
Після заяв аль-Наїмі квітневі ф'ючерси на Brent подешевшали на 4% до $ 33,2 за барель, а котирування WTI впали майже на 4,5% до $ 31,7 за барель. При цьому в середині дня барель Brent торгувався вище $ 35, а WTI - близько $ 33,5.
Додатковий тиск на нафтові ціни зробило заяву міністра нафти Ірану Біджан Зангане. Він назвав пропозиції Росії і Саудівської Аравії про замороження видобутку "безглуздими".
Раніше Мінфін РФ заявив, що не виключає витрату резервів, якщо ціни на нафту збережуться на рівні $30 за барель. Російський уряд має намір звернутися за коштами Резервного фонду країни, якщо ціни на нафту збережуться на рівні $30 за барель.
Однак з огляду на авторитет у світі і загальну компетенцію теперішньої команди Трампа, встигнути сторгуватись до того як вдарять мита на експорт продукції США у відповідь вкрай мало. Адже КНР вже анонсувала 30-відсоткові мита на американські товари. Пр...
Німеччина, шокована непередбачуваною політикою Трампа, переглядає свою довіру до США як до надійного партнера. Країна володіє другим за величиною золотим запасом у світі, 37% якого (понад 1200 тонн) зберігається в Нью-Йорку. Ці запаси гарантують, що в ...