"У 2006 "Нафтогаз" підписав контракт з RosUkrEnergo, віддавши прибутковий газовий бізнес. Росія захотіла "так легко" ще щось забрати": Коболєв про причини російської агресії в Україні

Єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є введення режиму нульової толерантності до корупції, наголосив голова "Нафтогазу"..

Андрій Коболєв. Фото:https://zn.ua/

Кремль зробив Україну об'єктом своєї військової агресії через те, що вона була найлегшою і найпривабливішою з гідних цілей. Про це пише у своїй статті для ZN.UA глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передають Патріоти України.

"Ви ніколи не запитували себе: чому Путін вибрав саме нас як об'єкт воєнної агресії? Я поділяю точку зору, що Путіну для втримання влади в РФ потрібні зони перманентного конфлікту для правильної ТБ-картинки всередині. Але чому з усіх можливих варіантів хрестових походів за "исконно русскими землями" він вибрав саме Крим і Донбас? У чому причина? Чому не Прибалтику, наприклад?" - задався питанням автор.

На думку Коболєва, Україна уявлялася Москві "найлегшою з достойних цілей". "Такою ж, як і в січні 2006 року, коли українська державна компанія "Нафтогаз" підписала багатомільярдний контракт зі швейцарською приватною компанією RosUkrEnergo, передавши їй у монопольний контроль найприбутковіші сегменти українського газового бізнесу.

І все це за одну ніч переговорів у Москві. Гадаю, ця подія змусила задуматися російську сторону над очевидним запитанням: "А може, вони ще щось готові так само легко віддати?" - зазначає глава "Нафтогазу".

Коболєв підкреслює, що єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є реальне введення в країні режиму нульової толерантності до корупції.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...