"У 2006 "Нафтогаз" підписав контракт з RosUkrEnergo, віддавши прибутковий газовий бізнес. Росія захотіла "так легко" ще щось забрати": Коболєв про причини російської агресії в Україні

Єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є введення режиму нульової толерантності до корупції, наголосив голова "Нафтогазу"..

Андрій Коболєв. Фото:https://zn.ua/

Кремль зробив Україну об'єктом своєї військової агресії через те, що вона була найлегшою і найпривабливішою з гідних цілей. Про це пише у своїй статті для ZN.UA глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передають Патріоти України.

"Ви ніколи не запитували себе: чому Путін вибрав саме нас як об'єкт воєнної агресії? Я поділяю точку зору, що Путіну для втримання влади в РФ потрібні зони перманентного конфлікту для правильної ТБ-картинки всередині. Але чому з усіх можливих варіантів хрестових походів за "исконно русскими землями" він вибрав саме Крим і Донбас? У чому причина? Чому не Прибалтику, наприклад?" - задався питанням автор.

На думку Коболєва, Україна уявлялася Москві "найлегшою з достойних цілей". "Такою ж, як і в січні 2006 року, коли українська державна компанія "Нафтогаз" підписала багатомільярдний контракт зі швейцарською приватною компанією RosUkrEnergo, передавши їй у монопольний контроль найприбутковіші сегменти українського газового бізнесу.

І все це за одну ніч переговорів у Москві. Гадаю, ця подія змусила задуматися російську сторону над очевидним запитанням: "А може, вони ще щось готові так само легко віддати?" - зазначає глава "Нафтогазу".

Коболєв підкреслює, що єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є реальне введення в країні режиму нульової толерантності до корупції.

Через зв'язки власника з Путіним: В Україні заарештовано активи турагентства TUI

четвер, 30 червень 2022, 16:15

За ініціативою СБУ заарештовано корпоративні права одного з найбільших туристичних агенцій України, повідомила пресслужба відомства, передають Патріоти України. Спецслужба з'ясувала, що кінцевим бенефіціаром компанії є російський мільярдер, наближений ...

"Наші IT-фахівці в шоці": Українські біженці розповіли про податки в ЄС

четвер, 30 червень 2022, 14:56

Українці, які перебувають у ЄС понад 183 дні, набувають статусу податкових резидентів і мають сплачувати до бюджету тієї країни, в якій мешкають. До того ж ухилитися від сплати податків дуже складно, а ставки вищі, ніж в Україні, передають Патріоти Укр...