
Більше третини жителів Києва можуть не отримати субсидію на наступний період, якщо до 15 серпня не вирішать питання з заборгованістю за комунальні послуги. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.
"З 280 тисяч сімей 98 тисяч - втратили право на субсидію в зв'язку із заборгованостями. 280 тисяч домогосподарств - це всі сім'ї - одержувачі субсидії станом на перше травня 2017 року", - зазначив Поворозник.
Він уточнив, що боржникам буде автоматично перепризначена субсидія на наступний період з квітня 2017 року, якщо вони погасять заборгованість за комунальні послуги шляхом її повної виплати або реструктуризації до 15 серпня поточного року.
В іншому випадку субсидія боржникам буде нарахована на наступний період з дати погашення заборгованості та повторної подачі заявки на субсидію.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...