У НКРЕКП повідомили, на який термін відклали запровадження абонплати на газ

За словами голови НКРЕКП Дмитра Вовка, як мінімум таке рішення відкладено на 3 місяці.

Голова НКРЕКП Дмитро Вовк. Фото:http://gro-za.pp.uaНаціональна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг має намір відстрочити введення абонентської плати за газ як мінімум на 3 місяці. Про це на брифінгу сказав голова НКРЕКП Дмитро Вовк, передають Патріоти України з посиланням на Українські новини.

"Він (період – ред.) буде тривати як мінімум 3 місяці. У понеділок (10 квітня – ред.) це рішення буде остаточно сформульовано. Як мінімум до опалювального періоду ніякого ноу-хау, ніяких навантажень не буде. Якщо будуть новації - вони мають нести лише позитив, аби споживач розумів, за що він платить і що він у результаті отримує", - сказав він.

Як повідомлялося, в кінці березня НКРЕКП ввела з 1 квітня щомісячну абонентську плату за газ, незалежно від обсягу споживання.

Але прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін вимагатиме переглянути це рішення НКРЕКП. Президент Петро Порошенко також заявив, що рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено.

Шалене здешевлення пального: Водіям в Україні пообіцяли приємний ціновий сюрприз

вівторок, 23 червень 2026, 6:24

В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...

Розробники позиціонують свою технологію як екологічний прорив: У США навчилися виробляти авіапаливо з коров’ячого гною

понеділок, 22 червень 2026, 18:39

Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...