У НКРЕКП прийняли постанову про підвищення цін на електроенергію з 1 квітня

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Ілюстрація:capital.ua

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) збільшить тарифи компаній в сфері постачання і розподілу електроенергії з 1 квітня. Відповідні постанови опубліковані в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" за 27 січня, передають Патріоти України.

Зокрема, тариф в сфері розподілу електроенергії "ДТЕК Високовольтні мережі" виросте на 103%. Тариф Київенерго на поставки і розподіл електроенергії підвищено на 35-90% в залежності від класу споживання.

У більшості розподільчих компаній тарифи виростуть в межах 20%. Єдиною компанією, тарифи якої незначно знизяться, є "Енергія-Новояворівськ".

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Третя газова війна: Путін втрачає терпіння і готує Європі нову кризу - The American Interest

неділя, 21 липень 2019, 9:05

Доки на вулиці чергове спекотне літо, і Європа обливається пóтом, керівники енергетичних компаній і політики ламають голову над тим, як їхні співгромадяни виживуть наступної зими. Актуальність їхньої задачі підвищується, бо договір про транзит газу чер...

Україський "курячий барон" завершує спорудження найбільшого у Європі біогазового комплексу (відео)

неділя, 21 липень 2019, 6:55

Мільйони птахів вироблятимуть даватимуть не лише м'ясо та яйця, їх послід, утилізація котрого є значною статтею витрат у виробника, станє потужним джерелом для вироблення електроенергії. Інвестиції у будівництво першої черги комплексу склали близько 25...