У НКРЕКП прийняли постанову про підвищення цін на електроенергію з 1 квітня

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Ілюстрація:capital.ua

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) збільшить тарифи компаній в сфері постачання і розподілу електроенергії з 1 квітня. Відповідні постанови опубліковані в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" за 27 січня, передають Патріоти України.

Зокрема, тариф в сфері розподілу електроенергії "ДТЕК Високовольтні мережі" виросте на 103%. Тариф Київенерго на поставки і розподіл електроенергії підвищено на 35-90% в залежності від класу споживання.

У більшості розподільчих компаній тарифи виростуть в межах 20%. Єдиною компанією, тарифи якої незначно знизяться, є "Енергія-Новояворівськ".

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

вівторок, 12 листопад 2019, 14:43

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...

"Зубожіють ще більше": Росіянам спрогнозували проблеми через "стабільність" банків у РФ

вівторок, 12 листопад 2019, 11:57

З 2013 року Центробанк РФ залив у банківську систему майже $80 мільярдів, або 5,2 трлн рублів. Мінфін Росії змушений заливати трильйони рублів у свої банки, щоб ті не впали і не поховали "провідну" економіку світу. Однак, рятуючи фінустанови, держава р...