У НКРЕКП прийняли постанову про підвищення цін на електроенергію з 1 квітня

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Ілюстрація:capital.ua

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) збільшить тарифи компаній в сфері постачання і розподілу електроенергії з 1 квітня. Відповідні постанови опубліковані в урядовому виданні "Урядовий кур'єр" за 27 січня, передають Патріоти України.

Зокрема, тариф в сфері розподілу електроенергії "ДТЕК Високовольтні мережі" виросте на 103%. Тариф Київенерго на поставки і розподіл електроенергії підвищено на 35-90% в залежності від класу споживання.

У більшості розподільчих компаній тарифи виростуть в межах 20%. Єдиною компанією, тарифи якої незначно знизяться, є "Енергія-Новояворівськ".

Основними факторами перегляду тарифів в НКРЕКП називають зростання операційних витрат і збільшення фонду заробітної плати обленерго.

Хіти тижня. Долар має коштувати 10 гривень: У The Economist приголомшили заявою

субота, 25 січень 2020, 16:00

Видання The Economist опублікувало рейтинг найбільш недооцінених валют у світі. Україна опинилася на 50 місці з 56 можливих, передають Патріоти України. Видання The Economist наводить дані за січень. В Україні бургер Бік-Мак з Макдональдсу коштує 57 гр...

Перегони з доларом: Нацбанк хитнув гривню в інший бік

субота, 25 січень 2020, 15:15

Ситуація із курсом зберігає вже звиклу нестабільність. Національний банк зміцнив офіційний курс гривні на 19 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 24,33 гривні за долар. Про це йдеться у даних регулятора, передають Патріоти України. Офіційний ...