Україна пропонує ЄС створити міжнародний консорціум на базі української ГТС. Про це в ефірі 5 каналу в програмі "Підсумки дня" заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, передають Патріоти України.
"Що стосується енергетики, ми чітко висловили свою позицію щодо неприпустимості "Північного потоку-2". Вони з розумінням поставилися до нашої аргументації і ми далі будемо продовжувати наш діалог, адже без нашої згоди цей проект не повинен відбуватися. Більше того, ми не тільки критикуємо і блокуємо цей політично вмотивований проект, а ми й пропонуємо. Ми запропонували можливість створення міжнародного консорціуму на основі нашої газотранспортної системи", – сказав Єлісєєв.
Він також сказав: "Так, європейська сторона підтримала ініціативу Президента про проведення на початку наступного року великої міжнародної конференції щодо перспектив української ГТС задля підвищення рівня безпеки і Європи, і України в тому числі. ЄС дослухається до наших ініціатив і дуже важливо, що ЄС привітав наші кроки до енергобезпеки і до реформ у галузі енергетики. І ми будемо далі рухатися цим шляхом".
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...