У Росії новий виток навколо банкрутства виробника "найстрашнішого танка у світі"

Воронезький завод "Тяжмехпресс" подав позов про банкрутство "Уралвагонзавода".

Танк "Армата" під час репетиції параду на Красній площі. Ілюстрація:RT

Воронезький завод із виробництва важких механічних пресів подав позов до Арбітражного суду Свердловської області про банкрутство науково-виробничої корпорації "Уралвагонзавод". Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

У матеріалах суду йдеться про вимогу визнати "Уралвагонзавод" банкрутом. "Тяжмехпресс" висунув позовні вимоги на суму 12,256 млн рублів (понад $210 тис.).

"Тяжмехпресс" є єдиним у Росії підприємством із виробництва механічних пресів і автоматичних пресових ліній.

Російська корпорація "Уралвагонзавод" займається розробленням та виробництвом військової техніки: танків Т-72, Т-90, бойових машин розмінування, важких вогнеметних систем, самохідних гаубиць тощо. До корпорації входять науково-дослідні інститути, конструкторські бюро і виробничі підприємства.

Танк на основі універсальної бойової платформи "Армата", розробленої "Уралвагонзаводом", було вперше представлено на параді Перемоги у 2015 році.

27 грудня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про передання 100% акцій "Уралвагонзавода" державній корпорації "Ростех".

Попит на долари перевищує пропозицію: В Україні погіршилася ситуація на валютному ринку

субота, 10 грудень 2022, 9:55

Минулого тижня в Україні значно зріс попит на іноземну валюту з боку банківських клієнтів. Він виявився більшим, ніж зростання пропозиції. Про це повідомив член Ради Нацбанку Богдан ДанилишинЗазначено, що в ситуації, що склалася, знадобилося збільшення...

Українцям за кордоном скасували плату за роумінг: Скільки коштуватиме мобільний зв'язок Київстар та Vodafone

субота, 10 грудень 2022, 7:44

Українським біженцям за кордоном скасують плату за роумінг на дзвінки в Україну. Таким чином, українці зможуть дзвонити своїм рідним додому за внутрішніми тарифами своїх мобільних операторів, передають Патріоти України. Біженці з України зможуть корист...