У Росії новий виток навколо банкрутства виробника "найстрашнішого танка у світі"

Воронезький завод "Тяжмехпресс" подав позов про банкрутство "Уралвагонзавода".

Танк "Армата" під час репетиції параду на Красній площі. Ілюстрація:RT

Воронезький завод із виробництва важких механічних пресів подав позов до Арбітражного суду Свердловської області про банкрутство науково-виробничої корпорації "Уралвагонзавод". Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

У матеріалах суду йдеться про вимогу визнати "Уралвагонзавод" банкрутом. "Тяжмехпресс" висунув позовні вимоги на суму 12,256 млн рублів (понад $210 тис.).

"Тяжмехпресс" є єдиним у Росії підприємством із виробництва механічних пресів і автоматичних пресових ліній.

Російська корпорація "Уралвагонзавод" займається розробленням та виробництвом військової техніки: танків Т-72, Т-90, бойових машин розмінування, важких вогнеметних систем, самохідних гаубиць тощо. До корпорації входять науково-дослідні інститути, конструкторські бюро і виробничі підприємства.

Танк на основі універсальної бойової платформи "Армата", розробленої "Уралвагонзаводом", було вперше представлено на параді Перемоги у 2015 році.

27 грудня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про передання 100% акцій "Уралвагонзавода" державній корпорації "Ростех".

За роботу без оформлення та сірі зарплати доведеться заплатити до 201 тис. грн штрафу: У податковій озвучили попередження

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:35

В Україні Державна податкова служба разом із Держслужбою з питань праці разом перевірятимуть роботодавців. Мета: знайти тих, хто платить зарплати у конвертах, не оформляє найнятих працівників. За порушення загрожує штраф до 201 тис. грн, передають Патр...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...