У Росії новий виток навколо банкрутства виробника "найстрашнішого танка у світі"

Воронезький завод "Тяжмехпресс" подав позов про банкрутство "Уралвагонзавода".

Танк "Армата" під час репетиції параду на Красній площі. Ілюстрація:RT

Воронезький завод із виробництва важких механічних пресів подав позов до Арбітражного суду Свердловської області про банкрутство науково-виробничої корпорації "Уралвагонзавод". Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

У матеріалах суду йдеться про вимогу визнати "Уралвагонзавод" банкрутом. "Тяжмехпресс" висунув позовні вимоги на суму 12,256 млн рублів (понад $210 тис.).

"Тяжмехпресс" є єдиним у Росії підприємством із виробництва механічних пресів і автоматичних пресових ліній.

Російська корпорація "Уралвагонзавод" займається розробленням та виробництвом військової техніки: танків Т-72, Т-90, бойових машин розмінування, важких вогнеметних систем, самохідних гаубиць тощо. До корпорації входять науково-дослідні інститути, конструкторські бюро і виробничі підприємства.

Танк на основі універсальної бойової платформи "Армата", розробленої "Уралвагонзаводом", було вперше представлено на параді Перемоги у 2015 році.

27 грудня 2016 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про передання 100% акцій "Уралвагонзавода" державній корпорації "Ростех".

"Енергоатом" не ремонтуватиме енергоблок, бо підрядник хоче зробити це "занадто дешево"

четвер, 28 вересень 2023, 18:59

Оператор всіх атомних електростанцій України держкомпанія НАЕК "Енергоатом" не встигне відремонтувати енергоблок №2 Хмельницької АЕС, щоб той працював взимку на повну потужність, передають Патріоти України. Як повідомляє народний депутат Ярослав Железн...

"єВідновлення": У "Дії" з’явилися сертифікати на придбання нового житла, але є нюанс

четвер, 28 вересень 2023, 18:25

У державному застосунку "Дія" з’явилися перші сертифікати в межах програми "єВідновлення" для придбання нового житла замість зруйнованого російськими окупантами. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram, передають Патріоти України. Про...