Україна представила новий автобус на міжнародній виставці (відео)

Автобус "Тюльпан" планують продавати в країнах Європи.


Автобус "Тюльпан". Джерело: autocentre.ua

На найбільшій міжнародній виставці комерційних автомобілів IAA в Ганновері Корпорація "Еталон" представила свій новий автобус — А084 "Тюльпан", передають Патріоти України з посиланням на Укравтопром.

На сьогодні автобус існує в двох примірниках. Але до літа поточного року в корпорації обіцяють встановити на автобус двигун DAF стандарту Євро-6 і тоді "Тюльпан" можна буде вільно продавати в країнах ЄС.

Машина має довжину 10 м, ширину 2,34 м і висоту 3,0 м. Колісна база складає 5,0 м. Споряджена маса становить 8300 кг, а повна — 13000 кг. Передня підвіска коліс — залежна, ресорна, задня — ресорно-пневматична.

Головна особливість представленого автобуса полягає в шасі відомого голландського виробника DAF Trucks. Це шасі взято від середньотоннажника DAF LF і оснащено турбодизелем в 210 к. с. екологічного стандарту Євро-5.

Поки автобус існує в двох екземплярах.


"Биндеры, мы же братья!": У Росії раптом виявили, що без українських двигунів буде колапс на залізниці

п’ятниця, 15 лютий 2019, 20:52

Російські залізниці звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення українських електричних двигунів і генераторів. Російські залізниці (РЗ) звернулися в Мінекономіки РФ з клопотанням про скасування заборони на ввезення у...

Рятуючи банківську систему від краху: Росія розпечатує останній грошовий фонд

п’ятниця, 15 лютий 2019, 20:40

Законопроект, внесений в американський сенат республіканцем Ліндсі Гремом і демократом Бобом Менендесом, вимагає заблокувати активи і операції банків, пов'язаних зі шкідливою діяльністю Кремля за кордоном. Російська влада готова розпечатати Фонд націон...