Україна представила новий автобус на міжнародній виставці (відео)

Автобус "Тюльпан" планують продавати в країнах Європи.


Автобус "Тюльпан". Джерело: autocentre.ua

На найбільшій міжнародній виставці комерційних автомобілів IAA в Ганновері Корпорація "Еталон" представила свій новий автобус — А084 "Тюльпан", передають Патріоти України з посиланням на Укравтопром.

На сьогодні автобус існує в двох примірниках. Але до літа поточного року в корпорації обіцяють встановити на автобус двигун DAF стандарту Євро-6 і тоді "Тюльпан" можна буде вільно продавати в країнах ЄС.

Машина має довжину 10 м, ширину 2,34 м і висоту 3,0 м. Колісна база складає 5,0 м. Споряджена маса становить 8300 кг, а повна — 13000 кг. Передня підвіска коліс — залежна, ресорна, задня — ресорно-пневматична.

Головна особливість представленого автобуса полягає в шасі відомого голландського виробника DAF Trucks. Це шасі взято від середньотоннажника DAF LF і оснащено турбодизелем в 210 к. с. екологічного стандарту Євро-5.

Поки автобус існує в двох екземплярах.


Красивий привід знайшли: Росіянам запропонували знизити зарплати

неділя, 18 серпень 2019, 0:32

Роботодавцям запропонували визначати, наскільки зменшувати виплати курцям, виходячи з частоти і тривалості перекурів. Міністерство охорони здоров'я Росії запропонувало роботодавцям знизити зарплати для курців. Про це йдеться в програмі "Зміцнення здоро...

Хіти тижня. На українців чекає новий курс долара: Аналітики озвучили прогноз

неділя, 18 серпень 2019, 0:10

Курс долара в Україні найближчого тижня, починаючи з 19 серпня, зафіксується у межах 25,5 грн/$. Про це заявив аналітик Вадим Іосуб. За його розрахунками, курс гривні щодо долара буде стабільним. "Після чергового нещодавнього зниження курсу він знайшов...