Також підписані меморандуми про співпрацю у виробництві авіоніки, навігації та нових літаків.
"Кількість підписаних контрактів і меморандумів про співпрацю свідчить, що українська зброя і українські технології користуються попитом на світових ринках", - прокоментував секретар РНБО Олександр Турчинов.
За його словами, в України і Туреччини є багато перспективних спільних проектів у військовій області. Він, зокрема, повідомив, що створено спільну робочу групу з координації стратегічних проектів, яка працює над їх практичною реалізацією. Турчинов повідомив, що турецькі партнери також готові інвестувати в українські оборонні підприємства. "Це нові масштабні проекти, зараз ми їх обговорюємо, і сподіваюся, що від теорії перейдемо до їх втілення", - сказав секретар РНБО України.
Прес-служба "Укроборонпрому" повідомила, що партнером у виробництві боєприпасів стала турецька MKEK (Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Корпорація машинної і хімічної промисловості).
"Ми вже співпрацюємо з MKEK і поглиблюємо нашу кооперацію. На сьогодні знайдено точки взаємодії з виготовлення патронів до стрілецької зброї та багатьох необхідних компонентів для патронів", - зазначив заступник генерального директора" Укроборонпрому "Володимир Коробов.
MKEK створена в 1950 році. Основна продукція Корпорації, призначеної для турецьких Збройних сил: боєприпаси для стрілецької зброї та важкого озброєння, артилерійських систем, авіаційні бомби, міни, вибухові речовини і ракети.
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...