"Українці повинні мати умови вільно пересуватися": Кабмін вирішив відновити переговори з Ryanair, - Гройсман

НАБУ та Антимонопольному комітету доручено розслідувати ситуацію зі зривом угоди.

Володимир Гройсман під час наради. Фото:Facebook

Уряд вирішив відновити переговори з лоукостером Ryanair щодо виходу авіакомпанії на український ринок. Прем'єр Володимир Гройсман в Facebook повідомив, що провів спеціальну нараду з керівництвом Мінінфраструктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", Асоціації аеропортів України, Офісу залучення і підтримки інвестицій. В результаті було прийнято рішення, "з якими погодилися всі учасники наради", передають Патріоти України.

"Останніми днями ЗМІ обговорюють тему зміни планів ірландської авіакомпанії #Ryanair виходити на український ринок. Ситуація набула широкого розголосу та навіть політичного забарвлення. І поки політики з’ясовують, хто винен, страждає наш пасажир.

З метою вирішення ситуації провів спеціальну нараду з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту "Бориспіль", Асоціації “Аеропортів України”, Офісу залучення та підтримки інвестицій.

Ми прийняли спільне рішення, з яким погодилися всі учасники наради.

✓ Перше, звернутися до НАБУ та Антимонопольний комітет України щодо оцінки всього перебігу переговорного процесу за участі Мінінфраструктури і Міжнародний аеропорт "Бориспіль" щодо дотримання законодавства і умов конкуренції

✓ Друге, вирішили поновити переговорний процес з Ryanair, до якого долучити разом з Міністерство інфраструктури України і аеропортом «Бориспіль» директора UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office Даніеля Білака.

✓ Третє, доручив Мінінфраструктури прискорити розробку Стратегії розвитку транспортної галузі в авіасегменті, включаючи розробку стратегії розвитку українських аеропортів, в тому числі із залученням лоукостів.

Всі наші зусилля мають бути зосередженні на тому, щоб наші громадяни мали всі умови для вільного пересування." - написав Гройсман.

Нагадаємо, Ryanair заявив про свій вихід на український ринок 15 березня. Лоу-кост планував почати польоти з "Борисполя" 6 вересня. Проте 10 липня гендиректор "Борисполя" Павло Рябікін повідомив, що не підпише договір з авіаперевізником через те, що Ryanair хоче занадто великих поступок. Після цього Ryanair оголосив, що не буде виходити на український ринок, звинувативши аеропорт в невиконанні домовленостей, досягнутих з Мінінфраструктури.

Обкрадають двічі: експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...