Україну покидає велика російська страхова компанія

Новими акціонерами українських дочірніх страхових компаній стали юридичні особи, зареєстровані на території Кіпру.

"Ингосстрах" йде з України. Фото: Ведомости.

Одна з найбільших російських страхових компаній «Ингосстрах» повністю йде зі страхового ринку України - закриває своє представництво в Києві. Про це пише повідомив віце-президент компанії Ілля Соломатін, передають Патріоти України.

«Компанія вважає недоцільним мати представництво в країні, де у неї немає бізнесу», - повідомив Соломатін, зазначивши, що рішення було затверджено зборами акціонерів, його реалізація близька до завершення.

Представництво страховика в Україні працювало з 2003 року.

«Ингосстрах» в липні 2015 року продала 100% частки своєї участі в українських страхових компаніях «ІНГО Україна», «ІНГО Україна Життя» та в медичному центрі «Наша сім'я» (всі - Київ) за 1,37 млрд руб. Відповідно до звітності страховика за МСФЗ, дохід компанії від вибуття трьох дочірніх компаній склав 201 млн руб. Чистий грошовий потік від продажу - 1,067 млрд руб. Вартість вибулих чистих активів: АСК «ІНГО Україна» - 835 млн руб., АСК «ІНГО Україна Життя» - 64 млн руб., МЦ «Наша сім'я» - 270 млн руб.

Страхова компанія не розкрила імена покупців. Новими акціонерами українських страхових компаній стали юридичні особи, зареєстровані на території Кіпру.

Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу, Нікополя та Марганця

вівторок, 6 червень 2023, 23:00

Кабмін виділив 1,5 млрд грн на будівництво нового магістрального водогону, який допоможе забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у telegram, передають Патріоти України. За його словами, з Фонду...

Катастрофа на Каховській дамбі позначиться на інших ГЕС України - міністр енергетики

вівторок, 6 червень 2023, 21:53

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на інших гідроелектростанціях через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України з посиланням на слова міністра енергетики України Германа Галущенко,...