В ім'я і на користь України: Насалик "обікрав" "гаманець Януковича"

Арешт на майно було накладено Приморським районним судом Одеси 2 березня 2017 року в рамках розслідування розкрадання державних коштів компаніями олігарха Сергія Курченка.
Курченко вже може підраховувати збитки? Фото: iPress.ua.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості доручило створеному в березні 2017 року державному підприємству "Українська паливно-енергетична компанія" (УПЕК) прийняти в оперативне управління арештоване майно терміналу з перевалки скрапленого газу "Лагуна-Рені", розміщеного в Ренійському морському торговому порті. Про це йдеться в наказі міністерства №343 від 18 травня, передають Патріоти України з посиланням на Українські Новини.

Арешт на це майно було накладено Приморським районним судом Одеси 2 березня 2017 року в рамках розслідування розкрадання державних коштів компаніями олігарха Сергія Курченка. Згідно доводам правоохоронців, посадові особи ТОВ "Лагуна-Рені" в 2012-2014 роках виконували документальне оформлення фіктивного виходу нафтопродуктів в інтересах групи ВЕТЕК.
Зокрема, ними вносилися в офіційні документи недостовірні відомості про переміщення нафтопродуктів автомобільним транспортом, заїзд на територію порту, завантаження їх на судна та інші відомості, пов'язані з митним і прикордонним оформленням виходу суден з портів. Таким чином, на думку слідчих, посадові особи "Лагуна-Рені" сприяли здійсненню афілійованими з Курченком компаніями схеми по ухиленню від сплати податків "перерваний транзит".

Хіти тижня. Кабмін заборонив низку товарів із Росії: Що зникне з магазинів і чи вплине це на ціни

середа, 14 квітень 2021, 2:00

Кабінет міністрів України розширив перелік товарів, які заборонено імпортувати з Росії. До списку потрапили, наприклад, харчові продукти й побутова хімія. Постанова почне діяти вже через тиждень. Чи порідшає вибір на полицях у супермаркетах, і чи поміт...

А де ж кінець "епохи бідності"? У Раді провалили рішення щодо зниження тарифів на електроенергію

вівторок, 13 квітень 2021, 18:35

У Верховній Раді провалили рішення щодо зниження тарифу на перші 100 кВт*год електроенергії з 1,69 до 90 копійок. Відповідне рішення 13 квітня розглянули під час засідання парламенту, яке транслювалося на офіційному сайті Ради, передають Патріоти Украї...