Важливо: Українцям дозволили йти на пенсію в будь-якому віці

Проект закону містить зобов’язання ввести накопичувальну пенсійну систему з 1 січня 2019 року.

Стало відомо, як змінився законопроект про пенсійну реформу. Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева, повідомляють Патріоти України.

З’ясувалося, що в ході доопрацювання документа, в нього була внесена і затверджена норма про можливість йти на пенсію в будь-якому віці при наявності 40-річного стажу роботи. Для артистів, мінімальний стаж для виходу на пенсію буде складати 20 років.

“З 1 січня 2028 роки, якщо у людини є 40 років страхового стажу, вона йде на пенсію незалежно від віку. Якщо у когось менше страхового стажу – йде пізніше, а якщо у когось більше – раніше. Таким чином, кожна людина сама визначає, коли йти на пенсію. Відпрацював 40 років в 54, 55, 56 – йдеш на пенсію незалежно від віку”, – заявив міністр.

Також повідомляється, що робочий стаж буде враховуватися в такий спосіб – за період з 1998 по 2000 рік будуть враховувати за фактом реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності, а з 2000 року – за фактом сплати податків.

Хіти тижня. Газові війни: ​У Німеччині пригрозили Україні втратою допомоги Європейського союзу

середа, 11 грудень 2019, 14:00

Причиною такої заяви стала позиція Києва щодо російського газопроводу Північний потік-2. "Країна, яка отримала і отримує велику політичну і фінансову підтримку від ЄС, але в той же час виступає за екстериторіальні санкції США, які торпедують нашу енерг...

Купили не у "Кварталу": Лещенко розповів, в кого російський телеканал придбав серіал "Слуга народу"

середа, 11 грудень 2019, 12:58

Права на трансляцію українського телесеріалу купили в ході відкритих торгів. Російський канал ТНТ купив права на трансляцію серіалу "Слуга народу" не у "95 кварталу", а у міжнародного дистриб'ютора - шведської компанії Eccho rights в ході відкритих тор...