
Традиційні покупці російської Urals - угорська MOL та фінська Neste - звернулися до президента ЛУКОЙЛа Вагіта Алєкпєрова з проханням звернути увагу постачальників з РФ на якість експортної нафти, що значно погіршилася. Про це повідомляє видання Прайм, інформують Патріоти України.
"До мене звернулися і фіни, і угорці, - написали лист з проханням звернути увагу на якість нафти, що поставляється, на Urals", - сказав Алєкпєров журналістам. "Я завтра буду звертатися до уряду з тим, щоб привернути увагу до цієї проблеми", - додав він.
Алєкпєров зазначив, що всю легку нафту РФ стала перенаправляти на східні напрямки, тоді як на західних напрямках - основному ринку нафти РФ - якість експортної нафти погіршується.
"Раніше голова Лукойлу заявляв, що не бачить сенсу для російських нафтових компаній демпінгувати по Urals на ринку Східної Європи", - повідомляє видання.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...