Від Путіна з любов'ю: Уряд Росії готує продовольчі картки та їдальні з безкоштовним супом для бідних

Вже з 2017 року уряд РФ планує, що малозабезпечені росіяни отримають електронні карти для купівлі їжі в магазинах.

У РФ готуються до введення продовольчої допомоги населенню для купівлі їжі. Ілюстрація:http://ru.reuters.com/

Мінпромторг Росії підготував схему адресної продовольчої допомоги населенню, яке продовжує біднішати через кризу, згідно з якою малозабезпечені росіяни отримають електронні карти для купівлі їжі в магазинах. Про це пише агентство Reuters, передають Патріоти України.

Адресна допомога населенню, як пропонує Мінпромторг, буде здійснюватися за двома напрямками. Як випливає зі слів заступника міністра промисловості Віктора Євтухова, це буде купівля продуктів харчування в торговельних точках за допомогою субсидованих державою електронних карт і пільгове або безкоштовне громадське харчування.

"У разі підтвердження заявки (з боку претендента на адресну допомогу), у відділенні банку-учасника програми громадянину видається електронна платіжна карта для нарахування коштів (електронний продовольчий сертифікат)", - сказав Євтухов.

Представник Мінпромторгу уточнює, що це буде звичайна електронна банківська карта.

План адресної програми, розроблений Мінпромторгу, був спрямований в російський уряд 1 лютого, а стартувати вона повинна в 2017 році.

За попереднім варіантом розрахунків, у 2017 році на програму передбачається виділити близько 140 мільярдів рублів, а в 2018 році - 214 мільярдів рублів.

"Технічно можливо направити власникам продовольчих сертифікатів додаткові кошти, які можна буде витратити тільки на придбання, наприклад, молочних продуктів, з метою підтримки відповідного виробництва в якомусь регіоні", - кажуть у Мінпромторгу.

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни

понеділок, 16 травень 2022, 10:24

Якщо широкомасштабна війна, розв'язана Росією, затягнеться, то дев'ятеро із десяти українців, ймовірно, можуть опиняться на межі бідності. Глибокі соціально-економічні наслідки війни відчуватиме не одне покоління. Про це повідомляє Програма розвитку ОО...

Окупанти на захоплених територіях змушують українців безкоштовно працювати на полях

понеділок, 16 травень 2022, 9:45

У Мелітополі Запорізької області, який тимчасово захопили російські окупанти, українців відправляють на примусові безкоштовні роботи. Для цього використовують як привід порушення "законів". Про це повідомляє місцеве видання РІА-Мелітополь. Так, журналі...