"Все пропало!" грюкає у ворота Кремля: У листопаді почнеться обвал рубля одночасно з падінням цін на нафту, - Bloomberg

Вражаюче, що вчора ціна на нафту поставила 4-річний рекорд, а листопад вдарить по Росії як різким спадом ціни на вуглеводороди, так і жорсткими санкціями. От такі "гойдалки".

Рубль скоро впаде. Ілюстрація: соцмережі.

Обвал рубля почнеться в листопаді в Росії одночасно з падінням цін на нафту, вважає ряд аналітиків, опитаних Bloomberg, передають Патріоти України.

Обидва процеси будуть протікати на тлі жорсткості санкцій проти Росії. Причому курс долара виросте швидше за все до 85-90 рублів за долар США. Це одна з причин, чому в Кремлі поспішають з відмовою від долара у внутрішніх операціях, зберігаючи зовнішні. На обличчя спроба зберегти якомога більше валютної готівки, поступово вилучаючи її у населення.

Нафта не зможе закріпитися в тренді високих цін, пише Bloombegr. Швидше за все її ціна опуститься трохи нижче 45 доларів за барель марки Brent. Далі почнеться реакція ринків, що розвиваються, в тому числі і Росії. І хоча до того моменту в РФ серйозно «затянут пояса», для рубля це не буде сильною підтримкою. Російський рубль у вівторок вдень відступає в парах з іноземними валютами. Поки це відгук на мінливий зовнішній фон, тим більше що межі діапазонів в рублевих парах залишаються недоторканними.

Однак є шанс на те, що через день-два рухи стануть більш конкретними. Долар США до теперішнього часу дорожчає на 0,6% і коштує 65,39 руб. Євро підвищується на 0,2% і коштує 75,38 руб. На рубль виражений тиск надає американський долар, чиє зміцнення в останні дні складно ігнорувати. У той же час ціна на нафту не дозволяє рублю поки помітно ослабнути.

Гроші для підсанкційної недонаддержави: Кремль розпочав грабунок російських олігархів, витурених з Великобританії

п’ятниця, 14 грудень 2018, 22:20

Гроші Абрамовича закриють дірку в фінансуванні будівництва магістралі, від якої двічі за останні три роки відмовилися китайські інвестори. Важкий рік мільярдера Романа Абрамовича, який в травні не зміг продовжити британську візу, а в вересні програв су...

Мінінфраструктури запропонувало припинити залізничне сполучення з Росією

п’ятниця, 14 грудень 2018, 21:46

Коли питання розглянуть, точно невідомо, однак прибуток "Укрзалізниці" від курсування до РФ складає 177,6 мільйона гривень. Міністерство інфраструктури запропонувало Кабміну припинити залізничне сполучення з Росією. Про це заявив міністр інфраструктури...