"Все пропало!" грюкає у ворота Кремля: У листопаді почнеться обвал рубля одночасно з падінням цін на нафту, - Bloomberg

Вражаюче, що вчора ціна на нафту поставила 4-річний рекорд, а листопад вдарить по Росії як різким спадом ціни на вуглеводороди, так і жорсткими санкціями. От такі "гойдалки".

Рубль скоро впаде. Ілюстрація: соцмережі.

Обвал рубля почнеться в листопаді в Росії одночасно з падінням цін на нафту, вважає ряд аналітиків, опитаних Bloomberg, передають Патріоти України.

Обидва процеси будуть протікати на тлі жорсткості санкцій проти Росії. Причому курс долара виросте швидше за все до 85-90 рублів за долар США. Це одна з причин, чому в Кремлі поспішають з відмовою від долара у внутрішніх операціях, зберігаючи зовнішні. На обличчя спроба зберегти якомога більше валютної готівки, поступово вилучаючи її у населення.

Нафта не зможе закріпитися в тренді високих цін, пише Bloombegr. Швидше за все її ціна опуститься трохи нижче 45 доларів за барель марки Brent. Далі почнеться реакція ринків, що розвиваються, в тому числі і Росії. І хоча до того моменту в РФ серйозно «затянут пояса», для рубля це не буде сильною підтримкою. Російський рубль у вівторок вдень відступає в парах з іноземними валютами. Поки це відгук на мінливий зовнішній фон, тим більше що межі діапазонів в рублевих парах залишаються недоторканними.

Однак є шанс на те, що через день-два рухи стануть більш конкретними. Долар США до теперішнього часу дорожчає на 0,6% і коштує 65,39 руб. Євро підвищується на 0,2% і коштує 75,38 руб. На рубль виражений тиск надає американський долар, чиє зміцнення в останні дні складно ігнорувати. У той же час ціна на нафту не дозволяє рублю поки помітно ослабнути.

Уряд посилить контроль за наданням субсидій: Що треба знати

четвер, 18 жовтень 2018, 17:26

За підрахунками Міністерства соціальної політики до 10% бюджетних грошей, які виділяються на субсидії, можуть надаватися тим, хто насправді не потребує соціальної підтримки. Щоб ефективніше використовувати гроші і не субсидіювати забезпечених громадян,...

І знову - затягнути паски: На скільки подорожчає газ в Україні

четвер, 18 жовтень 2018, 14:15

Газ для населення в Україні мав подорожчати 18 жовтня. Але жодних новин про нову ціну поки немає. Експерти певні, що газ дорожчатиме. Хоча більше Україні потрібна реформа енергоринку. А приведення цін до європейського рівня - лише частина рішення, пові...