
У Києві з 15 липня подорожчає проїзд у громадському транспорті. Згідно з проектом розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху", вартість поїздки в метро становитиме 5 гривень замість нинішніх 4 гривень, а в наземному транспорті - 4 гривні замість 3 гривень. Про це пише LB.ua, передають Патріоти України.
При використанні пластикової безконтактної картки вартість поїздки в метро складе від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок.
Разовий квиток на міську електричку буде коштувати 5 гривень.
У середу представники Київської міськадміністрації проведуть прес-брифінг, на якому представлять аргументи для підвищення вартості проїзду.
Слід нагадати, що останній раз тарифи на проїзд в комунальному громадському транспорті Києва (не рахуючи маршруток) підвищувалися в лютому 2015 року.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...