З Новим роком! - "Київпастранс" обіцяє ось-ось здивувати пасажирів безкоштовним Wi-Fi

Аби підключитися до мережі, потрібно лише відкрити браузер та перейти на сайт ewifi.com.ua

Ілюстрація:Антикор

У Києві остаточно завершити обладнання усього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi планується до кінця січня 2018 року. Про це повідомили у КП "Київпастранс", передають Патріоти України.

За даними компанії, обладнання транспорту Wi-Fi розпочалося наприкінці вересня 2017 року, наразі завершено підключення до мережі у трамваях депо ім.Шевченка та Подільського депо, автобусах Автобусного парку №5.

"Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна у будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де у салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Аби підключитися до мережі, потрібно лише відкрити браузер та перейти на сайт ewifi.com.ua", - зазначили у "Київпастрансі".

В компанії уточнили, що безкоштовно користуватися інтернетом у наземному громадському транспорті стало можливим завдяки співпраці з компанією "Є Wi-Fi".

Катастрофа на Каховській дамбі позначиться на інших ГЕС України - міністр енергетики

вівторок, 6 червень 2023, 21:53

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на інших гідроелектростанціях через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України з посиланням на слова міністра енергетики України Германа Галущенко,...

В "Укргідроенерго" розповіли, як руйнування Каховської ГЕС вплине на енергосистему

вівторок, 6 червень 2023, 18:22

Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота розповів, чи будуть зміни у роботі енергосистеми після того, як російські загарбники зруйнували Каховську ГЕС. Про це він розповів в етері національного телемарафону. Він зазначив, що Каховська с...