За заявою Антимонопольного комітету: Рахунки та майно "Газпрому" можуть бути арештовані (документ)

Дана заява направлена для виконання рішення господарського суду Києва, яке було ухвалене 5 грудня 2016 року і набуло чинності 22 лютого 2017 року.

Ілюстрація:http://biz.nv.ua/

Антимонопольний комітет України просить накласти арешт на майно та рахунки російського монополіста "Газпром". Про це йдеться в заяві про відкриття виконавчого провадження щодо стягнення штрафу та пені з ВАТ "Газпром", яка спрямована АМКУ в Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Згідно з документами, опублікованими главою АМКУ Юрієм Терентьєвим у Facebook, регулятор просить, зокрема, "накласти арешт на майно та рахунки ВАТ "Газпром" і оголосити заборону на відчуження".

Слід зазначити, що дана заява направлена для виконання рішення господарського суду Києва, яке було ухвалене 5 грудня 2016 року і набуло чинності 22 лютого 2017 року.

Нагадаємо, що суд встав на сторону АМКУ і зобов'язав "Газпром" виплатити до Держбюджету України майже 86 млрд гривень штрафу і стільки ж - пені.

Як перетворити старі пострадянські держзаводи в сучасні компанії: Україні радять румунський рецепт

середа, 16 серпень 2017, 23:21

Цей спосіб допоміг перетворити старі пострадянські державні заводи в сучасні компанії, які присутні на міжнародних ринках. Україні варто за прикладом Румунії створити приватний фонд майна, який тримав би у своїй власності міноритарні пакети державних к...

Бо вони "служать" народу: Стало відомо, скільки витрачає пересічний українець на утримання нардепів (інфографіка)

середа, 16 серпень 2017, 16:51

В середньому на рік працевлаштований українець витрачає на утримання Верховної Ради 72 грн. Утримання одного народного депутата України обходиться державному бюджету України у 80 тисяч гривень на місяць. Про це йдеться в дослідженні сайту Слово і Діло,...