"Здали" назад: Російська енергокомпанія просить Москву повернути ЗВТ з Україною

"Росатом" прагне скасування митних зборів для деяких виробів з чорних металів, використовуваних для виробництва парогенераторів, реакторів та іншого обладнання атомних електростанцій.

Ілюстрація:www.aem-group.ru

Російська державна корпорація "Росатом" запропонувала розширити перелік товарів українського виробництва, щодо яких зберігається дія договору про зону вільної торгівлі СНД. Про це йдеться в проекті указу президента Російської Федерації "Про часткове відновлення РФ дії договору про ЗВТ щодо України", передають Патріоти України з посиланням на 112.ua.

Документ передбачає скасування митних зборів для деяких виробів з чорних металів, використовуваних для виробництва парогенераторів, реакторів та іншого обладнання атомних електростанцій.

Це повинно вплинути на фінансову стійкість російських підприємств атомної галузі в рамках діючих проектів зі спорудження АЕС, що в короткостроковій перспективі позначиться на наповнюваності федерального бюджету Росії.

"В іншому випадку зростання витрат на виробництво обладнання для АЕС вже на поточному етапі складе в середньому більше 130 млн рублів за кожним проектом спорудження АЕС, що призведе до можливого зриву термінів поставки обладнання в разі пошуку заміни постачальників", - повідомляється в пояснювальній записці до указу .

І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:27

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, переда...

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...