Згідно з меморандумом МВФ: Газ для українців стане розкішшю

Абонплату на газ українській владі доведеться відновити.

Ілюстрація:УНІАН

Українська влада планує до початку літа 2018 року ввести абонплату на газ. Як пише Знай.ua, влада вже взяла на себе зобов’язання перед МВФ, передають Патріоти України.

Варто відзначити, що абонплату на газ Нацкомісія в сферах енергетики і комунальних послуг ввела ще в 2017 році, проте під тиском громадськості комісія це рішення призупинила.

Згідно з меморандумом МВФ, абонплату доведеться відновити. Як відомо, абонплата – тариф на транспортування і розподіл газу. Її розмір планують прив’язати до потужності газового лічильника. Чим більше газу він може пропустити, тим вищою буде абонплата. Середній її розмір може складати 50-100 грн/міс.

"Банковский кризис прошелся катком по регионам России", - Злий Одесит

п’ятниця, 16 листопад 2018, 15:58

"О банковском кризисе, который принимает в России латентную форму, я писал неоднократно, оперируя цифрами, отображающими общую задолженность банковской системы и направляемыми на её спасение средствами, уже исчисляемые триллионами", - пише у своєму бло...

Добити агресора: У Bloomberg назвали збитки російської економіки від санкцій

п’ятниця, 16 листопад 2018, 15:49

За чотири роки санкцій США і ЄС російська економіка впала на 6% порівняно з показниками, що могли бути без обмежувальних заходів. Про це свідчать результати дослідження Bloomberg Economics, повідомляють Патріоти України. Окрім санкцій, що є основним чи...