ЗМІ підрахували, скільки в середньому українці витрачають на оплату комунальних послуг (інфографіка)

Починаючи з 2004 року, на оплату комуналки українська сім'я витрачала суму, що не перевищує 3-4% заробітку - вартість послуг зростала пропорційно збільшенню доходів членів сім'ї.

Ілюстрація:www.segodnya.ua

На сьогоднішній день середньостатистична українська сім'я з двох дорослих і однієї дитини, яка проживає в квартирі площею 60 квадратних метрів і заробляє в місяць на двох 12,4 тисячі гривень, витрачає на оплату комунальних послуг близько 16% свого заробітку, що складає суму майже 2000 гривень. Про це пише Слово і діло, передають Патріоти України.

Приблизно таку ж суму українські родини платили і в 2016 році, але отримували в середньому 10,1 тис гривень, тому на комунальні платежі йшла велика частина заробітку - близько 20%.

У 2015 році частка комуналки у витратах сімейства з однією дитиною становила суму близько 1000 гривень, приблизно 12% від середнього доходу у розмірі 8,3 тисячі гривень.

Починаючи з 2004 року, на оплату комуналки українська сім'я витрачала суму, що не перевищує 3-4% заробітку - вартість послуг зростала пропорційно збільшенню доходів членів сім'ї.

Таке співвідношення змінилося в 2014 році, коли частка витрат на оплату комунальних платежів почала зростати і склала близько 8%.

У той же час, доходи українців в порівнянні з попереднім 2013 роком змінилися мало - якщо в 2013 році заробіток двох дорослих членів сім'ї становив 6,4 тисячі гривень, то в 2014 він збільшився до 6,9 тисяч.

Хіти тижня. "Опасные сбои ГЛОНАСС - России уже не до смеха", - Злий Одесит про космічний провал Москви

вівторок, 24 квітень 2018, 23:40

Не так давно ГЛОНАСС складалася з 28 супутників, але зараз в ЗМІ фігурує цифра 25, з яких в робочому стані 23... Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Видимо хорошо отметили день космонавтики в ро...

Хіти тижня. "​Побєдобєсіє" в передчутті пропагандистського провалу: Відкриття Керченського мосту знов відкладається

вівторок, 24 квітень 2018, 23:05

Путін вимагав, щоб запуск «сакрального» для нього об’єкту відбувся до президентських виборів. – Не вийшло. Далі – не пізніше 9 травня, котре завдяки кремлівській пропаганді, перетворилось на головне свято у свідомості більшості росіян. Далі, ще далі...