Контрсанкції РФ більше вдарять по російському населенню, ніж по американських компаніях. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України.
Російські депутати пропонують обмежити імпорт американських продуктів, тютюну, алкоголю та ліків. На думку автора, такі дії не спричинять суттєвих втрат для американських компаній. "Імпорт американських харчів та алкоголю у 2017 році становив лише 4% від 9 мільярдів доларів товарів, які США продала в Росію", - повідомив аналітик.
В той же час, заборона американських ліків у РФ в першу чергу зашкодить самим росіянам. Адже американські ліки становили близько 13% всього фармацевтичного імпорту Росії. "Для американської компанії Pfizer втрата Російського ринку на один рік прирівнюється до втрати доходів, які компанія отримує за 5 днів", - стверджує автор.
Він також додає, що російські аналоги американських ліків мають набагато нижчу якість та вплинуть на якість та ефективність лікування російських пацієнтів. Нагадаємо, в РФ спікер В'ячеслав Володін і лідери чотирьох парламентських фракцій внесли до Держдуми законопроект про відповідні дії щодо "антиросійської політики США".
Нагадаємо, Сполучені Штати ввели санкції проти російських бізнесменів і чиновників з "кремлівського списку". До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вексельберг, який, за оцінками Forbes, є найбагатшою людиною Росії.
Крім того, під санкції потрапили компанії En+, "Ренова", "Русал", "Російські машини", "Рособоронекспорт" і ще вісім російських компаній, а також bfinance, пов'язана з Дерипаскою. Американським компаніям і громадянам заборонено займатися з ними бізнесом. За один день найбагатші російські бізнесмени зі списку Forbes втратили понад 12 млрд доларів через санкції.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...