А тим часом монополісти підвищують українцям "обгрунтовані тарифи": Миколаївський активіст показав "енергозбереження" у рідному місті (фото, відео)

Сергій Бєлов продемонстрував, що на деяких трубах для подачі гарячої води у багатоповерхівку немає ізоляції, внаслідок чого тепло йде в повітря, а не гріє будинок.

Фото:facebook

У Миколаєві на вулиці Океанівській у трубах для подачі гарячої води в системі опалення прилеглих багатоповерхівок порушена теплоізоляція. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник видання korabelov.info Сергій Бєлов, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що на деяких трубах немає ізоляції, внаслідок чого тепло йде в повітря, а не гріє будинок.

"Продовжуємо гріти вулицю. Близько 60 градусів - різниця температур на ізольованих і голих трубах опалення (вулиця Океанівська)", - написав він.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...