А тим часом монополісти підвищують українцям "обгрунтовані тарифи": Миколаївський активіст показав "енергозбереження" у рідному місті (фото, відео)

Сергій Бєлов продемонстрував, що на деяких трубах для подачі гарячої води у багатоповерхівку немає ізоляції, внаслідок чого тепло йде в повітря, а не гріє будинок.

Фото:facebook

У Миколаєві на вулиці Океанівській у трубах для подачі гарячої води в системі опалення прилеглих багатоповерхівок порушена теплоізоляція. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник видання korabelov.info Сергій Бєлов, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що на деяких трубах немає ізоляції, внаслідок чого тепло йде в повітря, а не гріє будинок.

"Продовжуємо гріти вулицю. Близько 60 градусів - різниця температур на ізольованих і голих трубах опалення (вулиця Океанівська)", - написав він.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том