А він нікуди і не уходив: Шокін де-факто керує ГПУ, - Касько

Екс-заступник генпрокурора зазначив, що вважає виклики на допит помстою з боку колишнього керівництва ГПУ.

Віталій Касько. Фото: nv.ua.

Віктор Шокін фактично продовжує керувати ГПУ. Про це розповів колишній заступник голови ГПУ Віталій Касько в ефірі Громадського, передають Патріоти України.

"Зараз Шокін не просто зберігає вплив у ГПУ, він де-факто керує Генеральною прокуратурою", - сказав Касько. Також екс-заступник генпрокурора зазначив, що вважає виклики на допит помстою з боку колишнього керівництва ГПУ.

"Корнієць і Шапакін за тими даними, які були зібрані нами в ході розслідування – це люди, які були наближені до тодішнього генпрокурора Шокіна. Тому все, що відбувається зараз із нашою командою – це є помста Шокіна і його "діамантової" команди за розкриття цього злочину", - сказав Касько.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...