Бійці Національної гвардії України з якихось причин не змогли винести з-під обстрілу свого пораненого командира Олександра Бойка, якого вже три тижні вважають зниклим безвісти. Про це написав у Facebook головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов, передають Патріоти України.
Відомо, що 3 червня розвідувальна група на чолі з Бойком попрямувала в "сіру зону" в Луганській області. Пересування розвідників засік противник, група потрапила під обстріл, повідомив журналіст.
"Під час вогневого нападу підполковник Бойко, який рухався на чолі групи, дістав кілька поранень. Бійці віднесли його в бік і повідомили, що від поранень Олександр загинув на місці. Із командира зняли екіпіровку й зброю, однак самого тіла вирішили із собою не брати. Група вийшла розрізнено. Їх не переслідували", – з'ясував Бутусов.
На пошуки тіла офіцера вийшла інша група нацгвардійців. Однак у зазначеному розвідниками місці Бойка не було, сказано в публікації. "Стало очевидно: або у визначенні місця залишення тіла сталася помилка, або Бойко не загинув, а після тяжких поранень зумів заповзти в якесь укриття. Командування АТО запросило перемир'я в цьому районі для пошуку офіцера. Місце зникнення розташоване поблизу позицій противника. Російське командування заявило, що внаслідок багатоденних пошуків підполковника не виявлено", – пише Бутусов.
Через три тижні після того, що сталося, немає відомостей про місцезнаходження офіцера, немає й даних про те, живий він чи мертвий, констатує автор. "Поки немає підстав припустити, що Олександр перебуває в руках російських спецслужб. Бойко, по суті, займався військовою розвідкою, доступу до агентурних даних не мав. Якби ворог захопив тіло загиблого, то, як завжди, постарався би влаштувати виставу, зіграти на публіку. Якби він був живий – аналогічно", – розмірковує головред "Цензор.НЕТ".
На думку Бутусова, військова прокуратура має розібратися насамперед у причинах, які спонукали розвідників залишити свого командира. "Є вагомі підстави для гірких звинувачень із боку дружини підполковника Бойка, яка заявляє про те, що бійці кинули тяжкопораненого командира, – написав він. – Під час війни, на жаль, було чимало випадків залишення бійців під час раптових вогневих контактів. Іноді це результат об'єктивних обставин – бій у розвідпошуку складається непередбачувано. Однак ці явища неприпустимі, і не можуть і не повинні сприйматися як нормальна ситуація. Якщо буде встановлено, що можливості винести тіло командира під час бою в розвідників були, відповідальність має бути жорсткою, показовою".
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...