"Агресор незадоволений, що жертва захищається": Росія поскаржилася в СОТ на українські санкції, - глава Мінекономрозвитку РФ

На думку глави Мінекономрозвитку РФ, є "серйозні підстави" припускати, що санкції проти Росії Україна ввела у порушення зобов'язань у СОТ.

Максим Орєшкін. Фото: РИА Новости.

Про запит Москви на проведення консультацій у СОТ оголосив голова Мінекономрозвитку РФ Максим Орєшкін після зустрічі з головою організації Роберто Азеведо, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

За словами Орєшкіна, приводом для звернення до СОТ стали обмеження і заборони, що вводяться Києвом проти Москви з 2014 року. Також претензії російської сторони викликали особливі вимоги і процедури щодо російських товарів, послуг і громадян на українському ринку і транзит через Україну.

Як заявив голова Мінекономрозвитку РФ, "деякі з цих заходів не просто не захищають українську економіку, а навпаки, створюють для неї додаткові проблеми". Як приклади обмежень Орєшкін навів заборону на ввезення в Україну з Росії м'ясних і молочних продуктів, риби, вино-горілчаних виробів, обладнання для залізниць, добрив, заборону на участь російських компаній у приватизації українських підприємств, обмеження на операції з гривнею і спеціальний екологічний , санітарний, фітосанітарний і ветеринарний контроль щодо вироблених в Росії виробів легкої промисловості, косметики, побутової хімії.

Крім того, на думку глави Мінекономрозвитку РФ, є "серйозні підстави" припускати, що санкції щодо Росії Україна робить у порушення зобов'язань у СОТ. "Ба більше, кількість антиросійських заходів, їхній характер, обсяг галузей, що підпадають під обмеження, - усе це свідчить про те, що Україна системно і свідомо порушує свої міжнародні зобов'язання, ігноруючи правила міжнародної торгівлі, інші норми міжнародного права", - заявив Орєшкін.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...