"Агресор незадоволений, що жертва захищається": Росія поскаржилася в СОТ на українські санкції, - глава Мінекономрозвитку РФ

На думку глави Мінекономрозвитку РФ, є "серйозні підстави" припускати, що санкції проти Росії Україна ввела у порушення зобов'язань у СОТ.

Максим Орєшкін. Фото: РИА Новости.

Про запит Москви на проведення консультацій у СОТ оголосив голова Мінекономрозвитку РФ Максим Орєшкін після зустрічі з головою організації Роберто Азеведо, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

За словами Орєшкіна, приводом для звернення до СОТ стали обмеження і заборони, що вводяться Києвом проти Москви з 2014 року. Також претензії російської сторони викликали особливі вимоги і процедури щодо російських товарів, послуг і громадян на українському ринку і транзит через Україну.

Як заявив голова Мінекономрозвитку РФ, "деякі з цих заходів не просто не захищають українську економіку, а навпаки, створюють для неї додаткові проблеми". Як приклади обмежень Орєшкін навів заборону на ввезення в Україну з Росії м'ясних і молочних продуктів, риби, вино-горілчаних виробів, обладнання для залізниць, добрив, заборону на участь російських компаній у приватизації українських підприємств, обмеження на операції з гривнею і спеціальний екологічний , санітарний, фітосанітарний і ветеринарний контроль щодо вироблених в Росії виробів легкої промисловості, косметики, побутової хімії.

Крім того, на думку глави Мінекономрозвитку РФ, є "серйозні підстави" припускати, що санкції щодо Росії Україна робить у порушення зобов'язань у СОТ. "Ба більше, кількість антиросійських заходів, їхній характер, обсяг галузей, що підпадають під обмеження, - усе це свідчить про те, що Україна системно і свідомо порушує свої міжнародні зобов'язання, ігноруючи правила міжнародної торгівлі, інші норми міжнародного права", - заявив Орєшкін.

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати.

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...