"Академічна негідність-2017": Яценюк став лауреатом дуже сумнівної премії

Ініціаторами "нагородження" виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт".

Арсеній Яценюк. Фото: РБК.

В Україні обрали недостойних носіїв наукових ступенів і вчених звань. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Ініціатором ідеї виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт". Вони вирішили "нагороджувати" вчених премією "Академічна негідність". Голосування проходило через соціальну мережу Facebook.

"Плагіатор-2017" став екс-прем'єр Арсеній Яценюк. Його номінували за текстові запозичення в кандидатської дисертації.

"Псевдовченим-2017" визнали декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету, професора, автора теорії "несилової взаємодії" Юрія Теслю.

"Зрадник-2017" назвали міністра освіти і науки Лілію Гриневич. Таке звання вона отримала за послідовну політику підтримки академічної недоброчестності.

"Сміттєвим журналом-2017" став "Астма та алергія". Видання отримало таке звання за відсутність рецензування, в результаті якої була опублікована стаття про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

"Розголос-2017" став судовий позов доктора технічних наук Юрія Тесли проти старшого наукового співробітника Інституту математики НАН Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Дива природи: Вчені знайшли унікальну черепаху із двома головами (фото)

четвер, 18 липень 2019, 23:52

У науці таких істот називають діцефалами - це надзвичайно рідкісна і нетипова для природи форма зрощення близнюків. Фахівці з охорони природи виявили двоголову черепашку на острові Мабул Малайського архіпелагу. Про це повідомляє сайт Coconuts, передают...

Синоптик попередила про нову різку зміну погоди

четвер, 18 липень 2019, 12:14

В Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Найближчої неділі, 21 липня, в Україні очікується суттєве підвищення температури повітря. Також жарко буде практично по всій території Європи, а в Португалії очікується до +40 градусів, перед...