"Академічна негідність-2017": Яценюк став лауреатом дуже сумнівної премії

Ініціаторами "нагородження" виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт".

Арсеній Яценюк. Фото: РБК.

В Україні обрали недостойних носіїв наукових ступенів і вчених звань. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Ініціатором ідеї виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт". Вони вирішили "нагороджувати" вчених премією "Академічна негідність". Голосування проходило через соціальну мережу Facebook.

"Плагіатор-2017" став екс-прем'єр Арсеній Яценюк. Його номінували за текстові запозичення в кандидатської дисертації.

"Псевдовченим-2017" визнали декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету, професора, автора теорії "несилової взаємодії" Юрія Теслю.

"Зрадник-2017" назвали міністра освіти і науки Лілію Гриневич. Таке звання вона отримала за послідовну політику підтримки академічної недоброчестності.

"Сміттєвим журналом-2017" став "Астма та алергія". Видання отримало таке звання за відсутність рецензування, в результаті якої була опублікована стаття про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

"Розголос-2017" став судовий позов доктора технічних наук Юрія Тесли проти старшого наукового співробітника Інституту математики НАН Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Диво від Кернеса: У Харкові з’явиться чи не найбільший фонтан України

понеділок, 22 квітень 2019, 21:27

Діаметр фонтану становитиме 36 метрів. “Сухий” фонтан, який незабаром з’явиться у сквері на площі Свободи у Харкові стане одним із найбільших в Україні. Діаметр фонтану становитиме 36 метрів. Фонтан буде розташовано у сквері між двома корпусами універс...

"Самоходки" ЗСУ стануть ще смертоноснішими для російських окупантів

понеділок, 22 квітень 2019, 20:20

Найбільші втрати регулярним російським військам на Донбасі в гарячі дні 2014-2015 років завдала саме українська артилерія, котра виявилась на порядок вищою за вишколом в порівнянні з російською. В повідомленні наголошується, що в ЗСУ продовжуються захо...