"Академічна негідність-2017": Яценюк став лауреатом дуже сумнівної премії

Ініціаторами "нагородження" виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт".

Арсеній Яценюк. Фото: РБК.

В Україні обрали недостойних носіїв наукових ступенів і вчених звань. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Ініціатором ідеї виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт". Вони вирішили "нагороджувати" вчених премією "Академічна негідність". Голосування проходило через соціальну мережу Facebook.

"Плагіатор-2017" став екс-прем'єр Арсеній Яценюк. Його номінували за текстові запозичення в кандидатської дисертації.

"Псевдовченим-2017" визнали декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету, професора, автора теорії "несилової взаємодії" Юрія Теслю.

"Зрадник-2017" назвали міністра освіти і науки Лілію Гриневич. Таке звання вона отримала за послідовну політику підтримки академічної недоброчестності.

"Сміттєвим журналом-2017" став "Астма та алергія". Видання отримало таке звання за відсутність рецензування, в результаті якої була опублікована стаття про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

"Розголос-2017" став судовий позов доктора технічних наук Юрія Тесли проти старшого наукового співробітника Інституту математики НАН Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Хіти тижня. Випробування високочастотної далекобійної гаубиці в США (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 13:00

У США пройшли випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin. Прес-служба військового полігону Юма (Арізона) опублікувала в Twitter відеозапис, на якій військові США проводять випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin, дальність стріль...

В прифронтові міста та села телефонують родичі з того боку, благають виїхати геть: Постріляти на Донбас завітали відбірні кілери Путіна

неділя, 17 лютий 2019, 10:57

Для "братнього народу" це всього лише навчання, а в якості здобичі-"індианців" - перш за все цивільні аборигени Донбасу. От така мораль "руского міра". Воювати проти України в окупований Донецьк вирушили випускники артилерійського училища з Росії. Як п...