"Академічна негідність-2017": Яценюк став лауреатом дуже сумнівної премії

Ініціаторами "нагородження" виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт".

Арсеній Яценюк. Фото: РБК.

В Україні обрали недостойних носіїв наукових ступенів і вчених звань. Про це повідомляє "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Ініціатором ідеї виступили активісти громадської ініціативи "Дівергейт". Вони вирішили "нагороджувати" вчених премією "Академічна негідність". Голосування проходило через соціальну мережу Facebook.

"Плагіатор-2017" став екс-прем'єр Арсеній Яценюк. Його номінували за текстові запозичення в кандидатської дисертації.

"Псевдовченим-2017" визнали декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету, професора, автора теорії "несилової взаємодії" Юрія Теслю.

"Зрадник-2017" назвали міністра освіти і науки Лілію Гриневич. Таке звання вона отримала за послідовну політику підтримки академічної недоброчестності.

"Сміттєвим журналом-2017" став "Астма та алергія". Видання отримало таке звання за відсутність рецензування, в результаті якої була опублікована стаття про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

"Розголос-2017" став судовий позов доктора технічних наук Юрія Тесли проти старшого наукового співробітника Інституту математики НАН Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Хіти тижня. Стародавній скарб знайшли у підвалі знесеної будівлі в Києві (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 1:00

У Подільському районі Києва під час археологічних досліджень знайшли старовинний скарб — монети, датовані 1817-1912 роками. Знахідку виявили у підвалі знесеної у 70-х роках будівлі на території заповідника "Стародавній Київ". Як повідомив директор Депа...

У Японії знайшли вражаючий середньовічний скарб (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 0:32

У глечику висотою 70 см зберігалися 260 тисяч мідних монет. У Японії знайшли скарб з сотень тисяч мідних монет, викарбуваних півтисячоліття назад (XV — XVI століть). Його виявили в японському місті Хасуда, повідомляють Патріоти України. Фахівці кажуть,...