Аксьонов ледве не плаче: З подачі українця на виставці в Італії заарештували кримські вина

За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами".

Сергій Аксьонов. Фото: ghall.com.ua.

Партія вин, вироблених в анексованому Криму, заарештована на міжнародній виноробній виставці в італійській Вероні. Про це заявив глава російської окупаційної влади в Криму Сергій Аксьонов, повідомляє ТАСС. Новину передають Патріоти України.

"Поїхали на виставку виробники кримського вина, ряд кримських підприємств - в Верону, в Італію. Італійська поліція вчора (10 квітня, - ред.) не зрозуміло з яких причин заарештувала всю продукцію на виставці", - заявив він. За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами". "Зараз МЗС РФ активно займається, в тому числі цим питанням", - заявив так званий глава республіки.

Нагадаємо, що українець, учасник виставки, керівник проекту UA2EU, що займається просуванням українського експорту, Олексій Любецький повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...