Аксьонов ледве не плаче: З подачі українця на виставці в Італії заарештували кримські вина

За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами".

Сергій Аксьонов. Фото: ghall.com.ua.

Партія вин, вироблених в анексованому Криму, заарештована на міжнародній виноробній виставці в італійській Вероні. Про це заявив глава російської окупаційної влади в Криму Сергій Аксьонов, повідомляє ТАСС. Новину передають Патріоти України.

"Поїхали на виставку виробники кримського вина, ряд кримських підприємств - в Верону, в Італію. Італійська поліція вчора (10 квітня, - ред.) не зрозуміло з яких причин заарештувала всю продукцію на виставці", - заявив він. За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами". "Зараз МЗС РФ активно займається, в тому числі цим питанням", - заявив так званий глава республіки.

Нагадаємо, що українець, учасник виставки, керівник проекту UA2EU, що займається просуванням українського експорту, Олексій Любецький повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...