Аксьонов ледве не плаче: З подачі українця на виставці в Італії заарештували кримські вина

За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами".

Сергій Аксьонов. Фото: ghall.com.ua.

Партія вин, вироблених в анексованому Криму, заарештована на міжнародній виноробній виставці в італійській Вероні. Про це заявив глава російської окупаційної влади в Криму Сергій Аксьонов, повідомляє ТАСС. Новину передають Патріоти України.

"Поїхали на виставку виробники кримського вина, ряд кримських підприємств - в Верону, в Італію. Італійська поліція вчора (10 квітня, - ред.) не зрозуміло з яких причин заарештувала всю продукцію на виставці", - заявив він. За словами Аксьонова, так звана влада Криму має намір "захищати виробників вина усіма можливими юридичними способами". "Зараз МЗС РФ активно займається, в тому числі цим питанням", - заявив так званий глава республіки.

Нагадаємо, що українець, учасник виставки, керівник проекту UA2EU, що займається просуванням українського експорту, Олексій Любецький повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії повідомив про порушення росіян у фінансову поліцію Італії.

Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ.

неділя, 5 квітень 2020, 22:22

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежув

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери