Актор в очікуванні залпу зі всіх "г*внометів": Російське ЗМІ зателефонувало Максиму Віторгану з вимогою не називати його "Г*вногазетою"

Дивно, що представниця видання не почала говорити про "наклепи" чи "образу". Ситуація виглядає так, нібито вона попросила не поширювати інформацію про те, що є реальним фактом.

Максим Віторган. Фото: Lifestyle.com.ua.

Представниця відділу культури «Комсомольської правди» зателефонувала акторові Максиму Віторгану і попросила не називати видання «говногазетою» у виставі «Квартету І», в якому він зайнятий. Про це артист розповів в Facebook, передають Патріоти України.

За словами Віторгана, «дама просила, нельзя ли, чтобы я в спектакле "В Бореньке чего-то нет" не называл их "говногазетой". Він відповів негативно, після чого співробітниця видання зацікавилася, чиєю ідеєю було дати таку характеристику газеті: авторів або самого актора. Віторган відповів, що його.

«Нежная, ранимая и такая внимательная "Комсомольская правда". Теперь, надо думать, жахнет салютом из всех своих говнометов. Ну, то есть, вернется к своим обычным трудовым будням», — резюмував артист.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...