Актрису намагаються врятувати за кордоном: Від Світлани Крючкової відмовилися російські лікарі

Гроші на лікування збирали "усім миром".

Світлана Крючкова. Фото: metronews.ru

65-річна російська актриса Світлана Крючкова зізналася, що хвора раком. Про це актриса розповіла в інтерв'ю "Експрес-газеті", повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Влітку я справила 65-річчя, і лікарі виявили у мене серйозне захворювання. Поїхала лікуватися за кордон, тому що в Росії проґавили мій діагноз. Наші відмовляються від хворих на онкологію, якщо стадії не перші, а там борються до кінця! У них це на потік поставлене. Лікування дуже дороге. Допомогли як колеги по театру, так і прості шанувальники, хто опинився в курсі мого стану. Дуже підсобив фонд "Артист", яким керують Марія і Євген Миронови, а також Фонд Микити Михалкова. Величезне спасибі, низький уклін ! Сподіваюся, найстрашніше позаду ", - поділилася Крючкова. Незважаючи на хворобу, актриса не збирається відмовлятися від улюбленої справи і продовжує активно працювати в театрі.

"Закінчується рік моєї прем'єрою в БДТ. Після смерті Товстоногова мене не зактдували ролями, за 26 років тільки три і зіграла. А тут" Гравець "Достоєвського, роль Бабуленьки. Дуже цікавий спектакль, вже на січень квитків немає. Я там навіть виконаю німецькою хіт групи "Rammstein", - заявила артистка.

В ОРДЛО поповзли чутки про припинення поставки Росією важливого ресурсу на Донбас

понеділок, 28 травень 2018, 0:29

Причиною таких дій РФ начебто називають майбутній Чемпіонат світу з футболу. В окупованому Луганську ходять чутки про те, що Росія припинила поставки бензину і газу на територію, підконтрольну так званим "ДНР" і "ЛНР" через прийдешній Чемпіонату світу...

"Познайомився з узбеками": Жебрівський розповів, як заробив свій перший мільйон доларів (відео)

неділя, 27 травень 2018, 22:35

Доларовим мільйонером, за словами чиновника, він став у 1994 році. Свій перший капітал чинний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, який в минулому був міліціонером, підприємцем і народним депутатом, сформував з...