Актрису намагаються врятувати за кордоном: Від Світлани Крючкової відмовилися російські лікарі

Гроші на лікування збирали "усім миром".

Світлана Крючкова. Фото: metronews.ru

65-річна російська актриса Світлана Крючкова зізналася, що хвора раком. Про це актриса розповіла в інтерв'ю "Експрес-газеті", повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Влітку я справила 65-річчя, і лікарі виявили у мене серйозне захворювання. Поїхала лікуватися за кордон, тому що в Росії проґавили мій діагноз. Наші відмовляються від хворих на онкологію, якщо стадії не перші, а там борються до кінця! У них це на потік поставлене. Лікування дуже дороге. Допомогли як колеги по театру, так і прості шанувальники, хто опинився в курсі мого стану. Дуже підсобив фонд "Артист", яким керують Марія і Євген Миронови, а також Фонд Микити Михалкова. Величезне спасибі, низький уклін ! Сподіваюся, найстрашніше позаду ", - поділилася Крючкова. Незважаючи на хворобу, актриса не збирається відмовлятися від улюбленої справи і продовжує активно працювати в театрі.

"Закінчується рік моєї прем'єрою в БДТ. Після смерті Товстоногова мене не зактдували ролями, за 26 років тільки три і зіграла. А тут" Гравець "Достоєвського, роль Бабуленьки. Дуже цікавий спектакль, вже на січень квитків немає. Я там навіть виконаю німецькою хіт групи "Rammstein", - заявила артистка.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...