Актрису намагаються врятувати за кордоном: Від Світлани Крючкової відмовилися російські лікарі

Гроші на лікування збирали "усім миром".

Світлана Крючкова. Фото: metronews.ru

65-річна російська актриса Світлана Крючкова зізналася, що хвора раком. Про це актриса розповіла в інтерв'ю "Експрес-газеті", повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Влітку я справила 65-річчя, і лікарі виявили у мене серйозне захворювання. Поїхала лікуватися за кордон, тому що в Росії проґавили мій діагноз. Наші відмовляються від хворих на онкологію, якщо стадії не перші, а там борються до кінця! У них це на потік поставлене. Лікування дуже дороге. Допомогли як колеги по театру, так і прості шанувальники, хто опинився в курсі мого стану. Дуже підсобив фонд "Артист", яким керують Марія і Євген Миронови, а також Фонд Микити Михалкова. Величезне спасибі, низький уклін ! Сподіваюся, найстрашніше позаду ", - поділилася Крючкова. Незважаючи на хворобу, актриса не збирається відмовлятися від улюбленої справи і продовжує активно працювати в театрі.

"Закінчується рік моєї прем'єрою в БДТ. Після смерті Товстоногова мене не зактдували ролями, за 26 років тільки три і зіграла. А тут" Гравець "Достоєвського, роль Бабуленьки. Дуже цікавий спектакль, вже на січень квитків немає. Я там навіть виконаю німецькою хіт групи "Rammstein", - заявила артистка.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.