Актрису намагаються врятувати за кордоном: Від Світлани Крючкової відмовилися російські лікарі

Гроші на лікування збирали "усім миром".

Світлана Крючкова. Фото: metronews.ru

65-річна російська актриса Світлана Крючкова зізналася, що хвора раком. Про це актриса розповіла в інтерв'ю "Експрес-газеті", повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Влітку я справила 65-річчя, і лікарі виявили у мене серйозне захворювання. Поїхала лікуватися за кордон, тому що в Росії проґавили мій діагноз. Наші відмовляються від хворих на онкологію, якщо стадії не перші, а там борються до кінця! У них це на потік поставлене. Лікування дуже дороге. Допомогли як колеги по театру, так і прості шанувальники, хто опинився в курсі мого стану. Дуже підсобив фонд "Артист", яким керують Марія і Євген Миронови, а також Фонд Микити Михалкова. Величезне спасибі, низький уклін ! Сподіваюся, найстрашніше позаду ", - поділилася Крючкова. Незважаючи на хворобу, актриса не збирається відмовлятися від улюбленої справи і продовжує активно працювати в театрі.

"Закінчується рік моєї прем'єрою в БДТ. Після смерті Товстоногова мене не зактдували ролями, за 26 років тільки три і зіграла. А тут" Гравець "Достоєвського, роль Бабуленьки. Дуже цікавий спектакль, вже на січень квитків немає. Я там навіть виконаю німецькою хіт групи "Rammstein", - заявила артистка.

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...

Увага, небезпека! "ПриватБанк" терміново звернувся до українців через мобільний банкінг, який краде гроші

понеділок, 19 лютий 2018, 14:29

Мобільний додаток для Android "Універсальний мобільний банкінг", який уже завантажили понад 5 тис. українців, створено для крадіжки грошей, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ПриватБанку. Ця програма нібито пропонує доступ до бан...