"Алло, Смольный!": У "ДНР" поскаржилися на відсутність роумінгу з "ЛНР"

На окупованій території спостерігаються постійні проблеми з мобільним зв'язком.

Ілюстрація:topmods.netУ "ДНР" немає роумінгу з "ЛНР". Про "досягнення" заявив гендиректор "денеерівського" оператора зв'язку "Фенікс" Андрій Рудніченко, передають Патріоти України з посиланням на ФАКТЫ.

Він дав інтерв'ю сепаратистському телебаченню. На початку Рудніченко на повному серйозі повідомив про прийняте три роки тому рішення: "між нашими республіками ніякого тарифу не буде", адже - увага! - "Фенікс" взаємодіє з оператором зв'язку "ЛНР" "Лугакомом" на основі ... політичної домовленості "республік", тому роумінгу (!) немає.

Що стосується безкоштовних дзвінків хоча б в Росію, не кажучи вже про інші країни, то тут "ДНР" хвалитися нічим. Від слова "зовсім". Про запуск роумінгу не варто навіть заїкатися. "Класичний роумінг - це визнання нашої нумерації іншими мобільними операторами", - провів лікнеп Рудніченко, вимушений вимовити вголос: "Поки у нас такої можливості немає".

За його словами, питання роумінгу мобільного оператора «Фенікс» хоча б з Росією - на 95% політичне: "Ми сподіваємося, що уряд Росії піде на такий крок і визнає нумерацію "Фенікса" і "Лугакома". Як то кажуть, мріяти не шкідливо.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...