"Алло, Смольный!": У "ДНР" поскаржилися на відсутність роумінгу з "ЛНР"

На окупованій території спостерігаються постійні проблеми з мобільним зв'язком.

Ілюстрація:topmods.netУ "ДНР" немає роумінгу з "ЛНР". Про "досягнення" заявив гендиректор "денеерівського" оператора зв'язку "Фенікс" Андрій Рудніченко, передають Патріоти України з посиланням на ФАКТЫ.

Він дав інтерв'ю сепаратистському телебаченню. На початку Рудніченко на повному серйозі повідомив про прийняте три роки тому рішення: "між нашими республіками ніякого тарифу не буде", адже - увага! - "Фенікс" взаємодіє з оператором зв'язку "ЛНР" "Лугакомом" на основі ... політичної домовленості "республік", тому роумінгу (!) немає.

Що стосується безкоштовних дзвінків хоча б в Росію, не кажучи вже про інші країни, то тут "ДНР" хвалитися нічим. Від слова "зовсім". Про запуск роумінгу не варто навіть заїкатися. "Класичний роумінг - це визнання нашої нумерації іншими мобільними операторами", - провів лікнеп Рудніченко, вимушений вимовити вголос: "Поки у нас такої можливості немає".

За його словами, питання роумінгу мобільного оператора «Фенікс» хоча б з Росією - на 95% політичне: "Ми сподіваємося, що уряд Росії піде на такий крок і визнає нумерацію "Фенікса" і "Лугакома". Як то кажуть, мріяти не шкідливо.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!