Арешт в Італії бійця АТО: Відомий волонтер вказав на важливу деталь на його захист

За словами Мирослава Гая, українська сторона довела, що обстріл, в результаті якого загинув італійський фоторепортер, вівся з боку бойовиків. Тому звинувачувати у вбивстві українця - просто нонсенс.

Віталій Марків. Фото: соцмережі.

Український волонтер Мирослав Гай звернув увагу на важливий момент у затриманні в Італії військовослужбовця Нацгвардії України Віталія Марківа за підозрою у вбивстві громадянина Італії, фоторепортера Андреа Рокелле в районі Слов'янська в травні 2014 року. Про це Гай написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, українська сторона довела, що обстріл, в результаті якого загинув італійський фоторепортер, вівся з боку бойовиків. Також волонтер підкреслив, що в 2014 році мінометів на озброєнні НГУ не було (Рокелле загинув в результаті мінометного обстрілу). "У подразделения Национальной Гвардии на Карачуне было только стрелковое оружие и один сломанный АГС который по своим ТТХ не мог физически дострельнуть до Славянска. Этому есть свидетельства журналистов, что посещали Карачун и видели все позиции, журналы получения оружия, штатка батальона на 2014 год", - зазначив Гай.

"Единственное, что могут инкриминировать взаправду это наличие у него итальянского гражданства на момент 2014 года. Но и это еще нужно доказать", - додав він.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...