"Без відпочиваючих ми всі помремо", - мешканці Партеніту нажахані тим, як окупанти готуються до сезону Крим-2016

Жителі селища вели себе на зустрічі з владою рішуче, буквально завалюючи депутата цілком конкретними, життєво важливими, питаннями.

Партеніт. Фото: irni-ways.ru.

В окупованому Криму жителі Партеніта поскаржилися владі на гнітючий стан інфраструктури для відпочиваючих. Місцева активістка Вікторія Машиновіч заявила, що якщо не буде нормальних пляжів для відпочиваючих, то "ми всі тут помремо", - повідомляє кримський портал Твоя газета. Новину передають Патріоти України.

"Ви так і не відповіли, Ви замовчуєте питання! Галина Іванівна, якщо не буде пляжу - клянусь: зберу весь народ і піду до Вас у кабінет, і ми не вийдемо звідти до ранку!", - заявила активістка. Відзначимо, що за задумом організаторів, зустріч депутата від партії "Єдина Росія" Володимира Сьомкіна з жителями, повинна була пройти тихо і швидко. Але жителі Партеніта висловили Сьомкіну ряд претензій.

"Чи то єдинороси не підготувалися або, як зазвичай, не запросили в зал групу лояльних владі людей, що діють в звичному стилі "підтримуємо і схвалюємо", чи то електорат вже дійсно втомився від відвертої брехні і нескінченних обіцянок, але факт залишається фактом: звичний хід заходу був порушений загальним критичним настроєм. Жителі селища вели себе дуже рішуче, буквально завалюючи депутата цілком конкретними, життєво важливими, питаннями: про роботу селищної амбулаторії, про доступ до моря, про статус пляжів, про прийняття генплану і т.д. і ось тут-то і стала очевидною вся провальність заходу під назвою "звіт депутата".

Не змогла врятувати становище і присутня на зборах Глава міського округу Алушти Галина Огнєва, якій довелося замість депутата Сьомкіна відповідати на більшість вступників із залу питань. Складалося враження, що це був звіт не депутата, а Глави міста. Але і тут їх чекало розчарування. Основна маса відповідей звучала абстрактно: "З цього питання вам необхідно звертатися до міністерства охорони здоров'я Криму", "Це повинна вирішити Держрада Криму", "Це знаходиться в компетенції міністерства ЖКГ Криму" ... ", - пише автор статті.

Серед кримських жителів все частіше звучать запитання: а навіщо нам взагалі потрібна така влада, яка в принципі не здатна вирішити жодне питання і може хіба що розмахувати прапорами і витрачати на своє утримання мільйони бюджетних грошей? Також автор статті уточнив, що напередодні майбутнього звіту депутата майже дві доби в будинках Партеніта не вимикали світло взагалі, мабуть, побоюючись праведного гніву мешканців. А як захід закінчився, тут же поновилися і відключення.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"